Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Mart 2022 haftanın birincisi bugün belli oluyor. TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan yarışma programında 1. olan ve büyük ödülü kazanan yarışmacı merakla bekleniyor. Zuhal Topal'ın sunduğu yemek yarışmasında günün son puanlaması yapılacak ve haftanın kazanan ismi belli olacak. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Mart 2022 haftanın birincisi kim oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Mart bugün kim kazandı?

TV8’de Zuhal Topal'ın renkli sunumuyla yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz’de yepyeni bir gün ve haftanın finali başlıyor. Bu hafta da yine birbirinden iddialı 5 yarışmacı yarışmada ter döktü ve haftanın birincisi olabilmek için yarıştı. Zuhal Topal'ın verdiği puanların açıklanması ile birlikte Bugün haftanın birincisi olan yarışmacı belli olacak ve 15.000 TL para ödülü sahibini bulacak. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Mart 2022 haftanın birincisi kim oldu?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Mart 2022 puanları

18 Mart Zuhal Topal'la Yemekteyiz puanları da yine ekran başında izleyen izleyicileri tarafından yakından takip ediliyor. Bugün haftanın son puanlaması yapılacak günü yarışmacısı puanlarını alacak ve ardından haftanın finali etabı başlayacak. 18 Mart Zuhal Topal'la Yemekteyiz puan durumu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Mart bu hafta kim kazandı?

5 yarışmacı hafta başından bu yana Yemekteyiz’de hünerlerini gösterdi ve rakiplerinden, Zuhal Topal'dan yüksek puanları olabilmek için mücadele etti. Bugün son puanlama yapılacak ve en yüksek puanları alan yarışmacı haftanın birincisi aynı zamanda 15.000 TL para ödülü sahibi olacak. 18 Mart Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi belli olduktan sonra haberimizde sizlerle paylaşacağız...