Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Şubat 2022 puanları için araştırmalar başladı. Yeni haftanın ilk gününde Safter Karabetça yarışıyor. Peki 21 Şubat 2022 Zuhal Topal'la Yemekteyiz puan durumu nasıl oldu? Bugün Safter Karabetça kaç puan aldı?

Zuhal Topal'ın eğlenceli sunumu ile hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Şubat 2022 yeni bölümü ile yepyeni bir haftaya daha başlıyor. Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacıları kadar günlük puan durumları da izleyiciler tarafından merak ediliyor ve yakından takip ediliyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Şubat haftası yarışmacıları belli oldu mu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Şubat 2022 puan durumu açıklandı mı? Bugün Safter Karabetça kaç puan aldı?

Ekranların en sevilen yüzlerinden olan Zuhal Topal'ın bu sezon transfer olması ile birlikte büyük Yankı uyandıran Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında yepyeni bir haftanın heyecanı daha başlıyor. Yemekteyiz'de bu hafta da 5 yarışmacı haftanın birincisi olabilmek ve büyük ödülü kazanabilmek için mücadele edecek. Haftanın yarışmacılarını merak eden izleyiciler şimdiden Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Şubat haftası yarışmacıları kimler sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Bu aramalar yapılırken bir yandan da günün puan durumu merak ediliyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Şubat 2022 puanları belli oldu mu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Şubat bugün Safter Karabetça kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Safter Karabetça kimdir?

Zuhal Topal'ın renkli sunumuyla ekranlara gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni hafta heyecanı başlıyor. Haftanın ilk gününde mücadele edecek olan yarışmacı Safter karabetça oldu. Safter Karabetça, Profesyonel bir dövme sanatçısı ve aynı zamanda plastik cerrahi konusunda da son derece bilgili nokta eğitimini ise Yakın Doğu Üniversitesi'nde acil durum teknolojisi bölümünde tamamladı. Daha sonrasında ise Kıbrıs ilim Üniversitesinde eğitim almaya devam eden Safter Karabetça, acil servis ve travma hemşireliği bölümünden mezun olduğu nokta 2020 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi halk sağlığı hemşireliği bölümünü de tamamlayan Safter Karabetça, aynı zamanda cankurtaranlık işi ile de uğraşıyor. Şu anda ise ameliyat sonrası hemşiresi olarak görev yapıyor. 31 yaşında olan Safter Karabetça aslen Kıbrıslı.

zuhal-topalla-yemekteyiz-21-subat-2022-puanlari-bugun-safter-karabetca-kimdir-kac-puan-aldi-2

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Şubat 2022 puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Şubat 2022 yarışmacısı Safter Karabetça ekran başında izleyenler tarafından merak konusu oldu. Hem hazırlayacağım menü hem de yemekleri merak edilen yarışmacının puanları da izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Oldukça eğlenceli bir bölümle haftanın ilk gününde ekrana gelen yarışmada yaşananlar ve Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Şubat 2022 puan durumu şöyle oldu:

Büşra Hanım: 4 puan

Batuhan bey: 3 puan

Bedriye Hanım: 4 puan

Gözden kaçırmayın

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 kim kazandı? En Hamarat Benim 22 Nisan haftanın birincisi kim oldu? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 kim kazandı? En Hamarat Benim 22 Nisan haftanın birincisi kim oldu?

Gül Hanım: 4 puan

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 21 Şubat 2022 yarışmacısı Safter Karabetça toplamda 15 puan aldı.