Zuhal Topal'ın sunumu ile hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni bir gün daha başlıyor. Yemekteyiz'de günün yarışmacısı Gizem Özgür oldu. Peki Zuhal topal'la Yemekteyiz Gizem Özgür kimdir? Gizem hanım kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 23 Mart 2022 puanları ve detaylar haberimizde…

TV8'de Zuhal Topal'ın sunumu ile hafta içi her gün ekranlara gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz 23 Mart 2022 yeni bölümü ile devam ediyor. Bu haftada yine birbirinden iddialı 5 yarışmacı mutfakta hünerlerini gösteriyor haftanın finalinde 15.000 TL para ödüllü kazanabilmek için yarışıyor. Haftanın 3. gününde yarışmacı Gizem Özgür mutfağa giriyor. Peki Zuhal topal'la Yemekteyiz Gizem Özgür kimdir, Kaç yaşında? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Gizem Özgür kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 23 Mart 2022 Çarşamba puanları ve detaylar haberimizde...

Yemekteyiz 23 Mart 2022 yarışmacısı Gizem Özgür kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bugün yarışacak olan Gizem Özgür merak ediliyor. Gizem hanım, renkli karakteri ile yarışmada bu hafta dikkat çeken isimlerden noktan ailece yaptığı puanlamalarla da dişli Bir rakip olduğunu ortaya koydu. fizyoterapist olarak çalıştığını söyleyen Gizem hanım o bir olarak yemek yaptığını ve kendine güvendiğini belirtti. Gezmeyi eğlenmeyi sevdiğini söyleyen Gizem Hanım sosyal medya hesabından da seyahatleri ile ilgili paylaşımlar yapıyor.

zuhal-topalla-yemekteyiz-23-mart-2022-puanlari-gizem-hanim-kac-puan-aldi-2

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 23 Mart 2022 puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında haftanın ortası geldi. Artık finale doğru geri sayım Başlarken her puanlama hem yarışmacılar hem de ekran başında izleyenler için önemli. Haftanın 3. gününde bugün Gizem Özgür Yarışıyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 23 Mart 2022 puan durumu şöyle oldu: 

Gökhan bey: 6 puan

Oğuzhan Bey: 7 puan

Canan Hanım: 6 puan

Özge Hanım: 6 puan

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

Bugün yarışan Gizem hanım toplamda 23 puan aldı.