Zuhal Topal’la Yemekteyiz puan durumu 23 Şubat 2022! 23 Şubat Yemekteyiz Büşra Karabulak kaç puan aldı? İşte Zuhal Topal’la Yemekteyiz 23 Şubat 2022 puanları!

TV8’de Zuhal Topal’ın sunumu ile yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 23 Şubat 2022 puanları yakından takip ediliyor. Hafta içi her gün yayınlanan yarışma programında günün yarışmacısı Büşra Karabulak oldu. Genç yarışmacı Büşra Hanım, bugün belirlediği menüyü hazırlamak için mutfağa girdi. Peki Zuhal Topal’la Yemekteyiz puan durumu 23 Şubat 2022 nasıl oldu? 23 Şubat Yemekteyiz Büşra Karabulak kaç puan aldı?

Gözden kaçırmayın

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 bu haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan 2022 bu haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz'de bu hafta kim kazandı?

23 Şubat Yemekteyiz Büşra Karabulak kaç puan aldı? TV8’de hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 23 Şubat 2022 yeni bölümü izleyenler tarafından yakından takip ediliyor. Her gün birbirinden iddialı yarışmacıların 15 bin TL para ödülü için yarıştıkları yarışmada bugün sıra Büşra Karabulak’ta. Büşra Hanım haftanın birinciliğini alabilmek için kendisine verilen süre içinde menüsünü eksiksiz ve lezzetli şekilde hazırlamak zorunda. Peki Zuhal Topal’la Yemekteyiz 23 Şubat 2022 puanları! 23 Şubat Yemekteyiz Büşra Karabulak kaç puan aldı?

zuhal-topalla-yemekteyiz-23-subat-2022-puanlari-23-subat-yemekteyiz-busra-karabulak-kac-puan-ald-2

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Büşra Karabulak kimdir, kaç yaşında?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Büşra Karabulak merak ediliyor. Büşra Hanım haftanın 3. Gün yarışmacısı ve yarışmanın iddialı isimlerinden biri. Yarışmaya İstanbul’dan katılan Büşra Hanım evli ve 1 kız çocuğu var. Yemekleri ve el lezzeti konusunda oldukça iddialı ola Büşra Hanım, bu haftanın en iyi yarışmacısı olduğunu ve büyük ödülü mutlaka alacağını iddia ediyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 23 Şubat 2022 puan durumu! Büşra Karabulak kaç puan aldı?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de haftanın üçüncü günü başlıyor. Bu hafta en iddialı isimler arasında bulunan Büşra Karabulak, haftanın birinciliğine giden yolda mutfağa girdi ve tüm hünerlerini gösterdi. Rakiplerini evinde güler yüzlü ve misafirperver şekilde ağırlayan Büşra Hanım, masada yapılan yorumlara biraz bozulsa da tepkilerini dışa vurmamayı tercih etti. Peki Büşra Karabulak kaç puan aldı? Zuhal Topal’la Yemekteyiz 23 Şubat 2022 puan durumu şöyle oldu:

Batuhan Bey: 5 puan

Bedriye Hanım: 6 puan

Gül Hanım: 5 puan

Safter bey: 4 puan