Zuhal Topal'la Yemekteyiz 24 Mart 2022 puanları ekran başındaki izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Bu hafta yarışmadaki tavırları ile dikkat çeken Oğuzhan Özer bugün yarışacak. Puanlama açısından son derece adil olduğu dikkatlerden kaçmayan Oğuzhan beyin puanı merakla bekleniyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 24 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Oğuzhan Özer kimdir, bugün kaç puan aldı?

Zuhal Topal'ın sunumu ile TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni bir gün daha başlıyor. Haftanın 4. gününde bugün marifetlerini gösterecek olan yarışmacı Oğuzhan Özer olacak. Oğuzhan Bey bu haftanın en dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor yaptığı yorumlar ve puanlar izleyicilerden tam not almaya devam ediyor. Oğuzhan beyin kendi gününde göstereceği performans da merakla bekleniyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 24 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 24 Mart 2022 Oğuzhan Özer kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Oğuzhan Özer kimdir, kaç yaşında?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün Zuhal Topal'ın sunumu ile yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bu haftanın en iddialı isimlerinden biri Oğuzhan Özer oldu. Oğuzhan Bey haftanın ilk gününden bu yana izleyicilerin de dikkatini çekmeyi başardı. Özellikle Oğuzhan beyin puanlama konusunda Adil olması izleyicilerden tam not aldı. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 24 Mart 2022 Oğuzhan Özer bugün kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Oğuzhan kimdir? Dilerseniz Yemekteyiz Oğuzhan Bey hakkında detaylara geçelim.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Oğuzhan Özer İstanbul'da yaşıyor ve esnaf lokantası işletiyor. Asıl memleketi Giresun olan Oğuzhan Bey, 15.000 TL yi kazanmak için bu yarışmaya katıldığını dile getiriyor. Oldukça iddialı olduğunu söyleyen ve hafta başından beri yaptığı yorumlarla da dikkat çeken Oğuzhan Bey özlü sözlerle rakiplerine gözdağı vermeyi de ihmal etmiyor.

zuhal-topalla-yemekteyiz-24-mart-2022-puan-durumu-sonuclari-oguzhan-ozer-kimdir-bugun-kac-puan-a-2

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 24 Mart 2022 puanları

Haftanın 4. gününde Zuhal Topal'la Yemekteyiz puanları merakla takip ediliyor. Günün yarışmacısı Oğuzhan Bey rakiplerine karşı her zaman Cömert olmuştu. Bakalım bugün Oğuzhan Bey'e rakipleri kaç puan verecek? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 24 Mart 2022 puan durumu şöyle oldu:

Gizem Hanım: 5 puan

Özge Hanım: 6 puan

Canan Hanım: 7 puan

Gökhan Bey: 7 puan

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti

Bugün yarışan Oğuzhan Bey toplamda 25 puan aldı.