Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Şubat 2022 kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Şubat 2022 haftanın birincisi kim oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz puan durumu 25 Şubat 2022 ve detaylar haberimizde…

TV8 ekranlarında hafta içi her gün Zuhal Topal'ın sunumu ile yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın finali başladı. Hafta başından bu yana 5 iddialı yarışmacı yemekleri ve sunumları ile bir olmak için mücadele etmişti. Bugün son yarışmacı mutfağa girdi ve yemeklerini hazırlayarak rakiplerine sunumlarını yaptı. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Şubat 2022 bu hafta kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Şubat 2022 birincisi kim oldu?

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

TV 8 kanalının en çok takip edilen yarışma programlarından biri olan ve Zuhal Topal'ın renkli sunumu ile hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de Bir haftanın finali heyecanı daha başlıyor. Hafta başından bu yana birinci olabilmek için mücadele eden 5 yarışmacıdan biri bugün 15.000 TL para ödülü kazanacak. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Şubat 2022 haftanın birincisi kim oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Şubat 2022 kim kazandı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Şubat 2022 bu hafta kim kazandı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yine iddialı yarışmacıları ile bu hafta da ekranlara damga vurmayı başardı. Haftanın ilk gününden bu yana Ekranda en çok takip edilen yarışma programları arasında yer alan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın finali bölümü geldi çattı. Günün yarışmacısı yemeklerini hazırlayıp sunumlarını yaptıktan sonra son puanlama yapılacak ve Zuhal Topal'ın puanları açıklanacak. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 25 Şubat 2022 bu hafta kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta ödülü kazanan yarışmacı Bedriye Hanım oldu. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz büyük ödül ne?

Türk televizyonlarının en çok takip edilen yarışmaları arasında bulunan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de Büyük ödül de merak ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında her hafta en yüksek puanları toplayan yarışmacı 15 bin TL para ödülünün sahibi oluyor.