TV8 ekranlarının sevilen yarışması Yemekteyiz’de heyecan devam ediyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 29 Mart 2022 puanları ekran başında izleyen izleyiciler tarafından da merakla Takip ediliyor. Yepyeni bir haftaya daha başlayan Yemekteyiz yarışmasında bugün Banu Doğan yarışacak. Peki, Yemekteyiz Banu Doğan kimdir, kaç yaşında? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 29 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Zuhal Topal'la Yemekteyiz 29 Mart haftası başladı. Haftanın ilk gününde Berfu Bey mutfakta hünerlerini gösterdi. Bu hafta aşçıların Savaşı olacağı en baştan açıklanmıştı. Bugün de Yemekteyiz'de Banu Doğan yarışacak ve Mutfaktaki yeteneklerini gösterecek. Ekran başında izleyenlere tam bir yemek ziyafeti sunmaya hazırlanan Banu Doğan hakkında detaylar merak ediliyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 29 Mart 2022 salı puanları nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan kimdir, kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Banu Doğan kimdir?

Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programlarından olan ve gündüz kuşağına damga vuran Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de heyecan hız kesmeden devam ediyor. Bu haftanın ilk gününde Muhammed Berfu Savaş performansını göstermişti. Bugün sıra Banu Doğan'a geldi. Zuhal Topal da geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada bu hafta aşçıların hünerlerini izleyeceğimizi zaten açıklamıştı. Bugün Yemekteyiz'de performansını gösterecek olan Banu Doğan ekran başında izleyenler tarafından merak ediliyor. Banu Doğan kimdir, Kaç yaşında gibi soruların yanıtı da yoğun bir şekilde aranıyor. Yemekteyiz yarışmacısı Banu Doğan, Sakaryalı ve 30 yaşında. 2014 yılında Sakarya Üniversitesi bilgisayar programcılığı bölümünden mezun olan Banu Doğan birçok farklı eğitimde aldı ve çok sayıda sertifika sahibi oldu. Mutfakla arası iyi olduğu için pandemi sürecinde Mutfağı yönelen Banu Doğan şu anda ablasının işlettiği İtalyan restoranında çalışıyor. Bu süreçte Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylı çok sayıda kursa giden Banu doğan Osmanlı ve Türk mutfağı konusunda önemli eğitimler aldı. Önce ustalık belgesi sahibi olan Banu Doğan aynı zamanda Usta eğiticilik seviyesine de ulaştı.

zuhal-topalla-yemekteyiz-29-mart-2022-puanlari-yemekteyiz-banu-dogan-kimdir-kac-puan-aldi-2

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 29 Mart 2022 puanları

Zuhal Topal'ın sunumu ile hafta içi her gün ekranlara gelen Yemekteyiz'de haftanın ikinci günü başladı. Bugün Banu Doğan performansını gösterdi ve rakipleri de puanlama yaptı. Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında senin yarışmacısının puanları da merakla Takip ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 29 Mart 2022 puanları şöyle oldu:

Toprak bey: 4 puan

İsmail Bey: 5 puan

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

Berfu Bey: 5 puan

Mesut Bey: 5 puan

Bugün yarışan Banu Hanım toplamda 19 puan aldı.