TV8 ekranlarının sevilen yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz 3 Mart 2022 puan durumu sonuçları merak ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 3 Mart bugünkü puanlar nasıl oldu? Bugün Hatice Bilman kaç puan aldı?

TV8 de hafta içi her gün yayınlanan ve ekranların en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Zuhal Topal'la Yemekteyiz’de yeni bir gün daha başlıyor. Bugün yapılacak olan puanlama ekran başındakilerin izleyiciler tarafından merakla Takip ediliyor. Çünkü haftanın finaline Sadece bir gün kaldı ne büyük ödül için sadece iki yarışmacı yarışacak. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 3 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? Hatice Bilman kaç puan aldı? Zuhal topal'la Yemekteyiz 3 Mart puanları ve detaylar haberimizde…

Zuhal Topal'ın renkli sunumu ile hafta içi her gün ekranlara gelen ve ekran başında izleyen izleyiciler tarafından da ilgiyle takip edilen Zuhal topal'la Yemekteyiz'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Haftanın 4. gününde yarışacak olan yarışmacı ve alacağı puanlar merak ediliyor. Peki Zuhal topal'la Yemekteyiz 3 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? Zuhal topal'la Yemekteyiz 3 Mart 2022 bugünkü puanlar ve detaylar…

Zuhal topal'la Yemekteyiz Hatice Bilman kimdir?

Zuhal topal'la Yemekteyiz 3 Mart 2022 yarışmacısı Hatice Bilman 37 yaşında ve Bursalı. Yarışmaya Bursa’dan katılan Hatice Hanım uzun zamandan beri programı takip ettiğini ve program için çok özendiğini söylüyor. Özel şeflerden tarifler aldığını söyleyen Hatice Hanım, bugün oldukça iddialı olduğunu da dile getiriyor. Bakalım Hatice Hanım bugün kaç puan alacak?

Zuhal topal'la Yemekteyiz 3 Mart 2022 puan durumu sonuçları

Zuhal topal'la Yemekteyiz 3 Mart 2022 puan durumu sonuçları bugün de en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Haftanın finaline bir gün kala yarışan Hatice Hanım oldukça iddialı bir menü ile rakiplerinin karşısına çıktı. Zuhal topal'la Yemekteyiz 3 Mart 2022 puan durumu şöyle oldu:

Serdar bey: 6 puan

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

Seda Hanım: 6 puan

Gülderen Hanım: 5 puan

Gökçe Hanım: 4 puan

Hatice Hanım bugün toplamda 21 puan aldı.