TV8’in Fenomen programı Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de heyecan hız kesmeden devam ediyor. Haftanın 3. günü yarışmacısı İsmail Keskin oldu. Aşçıların yarıştığı haftada rekabet oldukça yüksek ancak yarışmacılar puanlama konusunda son derece cimri. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 30 Mart 2022 puanları nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 30 Mart İsmail Keskin kaç puan aldı?

Gözden kaçırmayın

Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü

TV8 ekranlarında hafta içi her gün ünlü sunucu Zuhal Topal'ın sunumu ile yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de heyecan sürüyor. Haftanın 3. gününde bugün İsmail Keskin yarışacak. Bu hafta diğer haftalardan farklı çünkü bu hafta aşçılar yarışıyor. Yarışmacılar birbirinden iddialı olunca rekabet de bir hayli yüksek oluyor. Dün yarışan Banu Doğan'ın masasında düşük puanlar nedeniyle tartışmalar çıkmıştı. Bugün ise sıra İsmail Keskin de. İsmail Bey bugün yeteneklerini göstermek ve yüksek puanlar almak istiyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 30 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz İsmail Keskin kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı İsmail Keskin kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı İsmail Keskin 24 yaşında. Bir buçuk yıllık evli olan İsmail Bey aşçılık yapıyor. İstanbul'da yaşıyor ayağın İsmail Bey sunumlarına da çok önem veriyor. Sakin yapısı olan İsmail Bey masa düzenle de çok dikkat ettiğini söylüyor. Ancak İsmail Bey'in gününde yorumlar nedeniyle biraz işler karışıyor.

zuhal-topalla-yemekteyiz-30-mart-2022-puanlari-yemekteyiz-ismail-keskin-kac-puan-aldi

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 30 Mart 2022 puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de Haftanın üç günü de mutfağa giren İsmail Bey yüksek puanlar alabilmek ve haftanın birincisi olabilmek için mücadele ediyor. Aşçıların yarıştığı haftada 15.000 TL para ödülü kazanmak her yarışmacı için önemli. Bugün İsmail Bey'in masasında hararetli tartışmalar çıkıyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 30 Mart 2022 puan durumu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak...