TV8 ekranlarında en çok izlenen yarışmalar arasında yer alan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 31 Mart 2022 puanları merakla bekleniyor. Bu hafta aşçılar mücadele ediyor ve haftanın birincisi heyecanla takip ediliyor. Birbirinden iddialı 5 yarışmacının mücadelesi ekrana kilitliyor. Haftanın finaline Sadece bir gün kala bugünkü puanlamalar da yakından takip ediliyor. Peki, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 31 Mart 2022 puan durumu belli oldu mu? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mesut Özer bugün kaç puan aldı?

Türkiye'nin en çok izlenen yemek programlarından olan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın finaline doğru geri sayım başlarken heyecan da doruğa çıktı. bu hafta birbirinden iddialı 5 aşçı yarışmacı mutfakta hünerlerini gösteriyor ve yüksek puanlar almaya çalışıyor. Zuhal Topal'ın sunumuyla ekranlara gelen yarışma programında günün puanlaması ekran başında izleyiciler tarafından da yakından takip ediliyor. Bugün yine iddialı isimlerden olan Mesut Özer performansını gösterecek. Mesut Bey'in performansı hem izleyiciler tarafından hem de yarışmacılar tarafından merakla bekleniyor. Peki Zuhal Zuhal Topal’la Yemekteyiz 31 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün mesut kaç puan aldı?

zuhal-topalla-yemekteyiz-31-mart-2022-puanlari-yemekteyiz-mesut-ozerin-puani-2

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Mesut Özer kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz'de haftanın dördüncü günü yarışmacısı olan Mesut Özer herkes tarafından merak ediliyor. Bugün menüsünde kabak spagetti yapan Mesut Özer gelen eleştiriler karşısında ne yapacağını şaşırıyor. Özellikle evinde süsleri çok konuşulan Mesut Bey fragmanda izleyicilerin de dikkatini çekti. Birçok kişi arama motorunda Mesut Özer kimdir Kaç yaşında gibi soruların yanıtına ulaşmaya çalışıyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Mesut Özer 17 yıllık alaylı aşçı ve 33 yaşında. Çocukluğundan beri yemeye ve aşçılığa olan ilgisi yüksek olan Mesut Özer, Osmanlı mutfağını çok seviyor ve oldukça da hakim. Evli olan Mesut Bey eşinin kıskançlığı nedeniyle sosyal medya hesabı kullanmadığını açıkladı. İtalyan ve Fransız mutfağını da çok iyi bildiğini söyleyen Mesut Bey bugün oldukça iddialı.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 31 Mart 2022 puanları

Haftanın finali öncesinde Zuhal Topal’la Yemekteyiz 31 Mart 2022 puan durumu merakla bekleniyor. Bugün yapılacak olan puanlama Aslında yarınki final öncesinde büyük önem taşıyor. Zuhal Topal’la Yemekteyiz 31 Mart 2022 puanları şöyle oldu:

Banu Hanım: 7 puan

İsmail Bey: 5 puan

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Berfu Bey: 9 puan

Toprak Bey: 8 puan

Bugün yarışan Mesut bey toplamda 29 puan aldı.