TV8'de hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz de 9 Mart 2022 yeni bölüm başlıyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 9 Mart yarışmacısı Emral bey oldu. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 9 Mart 2022 puanları nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz bugün Emral kaç puan aldı?

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz’de yeni bir gün daha başlıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programında Bu hafta da birbirinden iddialı 5 yarışmacı mücadele ediyor. Haftanın üç günü yarışmacısı Emral bey oldu. Emral Bey, Bugün mutfağa giriyor ve rakipleri için en güzel yemeklerini hazırlamaya başlıyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz puan durumu 9 Mart 2022 nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emrah Bey kaç puan aldı? 9 Mart Zuhal Topal'la Yemekteyiz puanları ve merak edilenler haberimizde…

Televizyon kanallarında en çok izlenen yarışma programları arasında bulunan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni hafta heyecanı devam ediyor. Bu hafta da birbirinden iddialı 5 yarışmacı haftanın birincisi olabilmek ve büyük ödülü kazanabilmek için Yarışıyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 9 Mart 2022 yarışmacısı Emral Bey oldu. Bu haftanın iddialı isimleri arasında olan Emral Bey en iyi yemekleri yapacağını ve en yüksek puanı alacağını iddia ediyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 9 Mart 2022 puanları nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emral Dil bugün kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Emral Dil kimdir kaç yaşında?

9 Mart Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Emral Dil izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu haftanın en Sivri dilli ve dikkat çeken isimler arasında bulunan Emrah Bey, Aslen Ordulu. 21 yaşında olan yarışmacı kasiyerlik yapıyor ve İstanbul'da yaşıyor. Yemek konusunda kendisine güvenen Emral Bey aynı zamanda oldukça misafirperver biri olduğunu söylüyor. Eğlenceli ve kibar biri olduğunu da ekleyen Emral Bey bugün misafirlerin en iyi şekilde ağırlayıp en yüksek puanları alacağını iddia ediyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 9 Mart 2022 puanları

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de Haftanın üçüncü günü başladı. Günün yarışmacısı Emral Bey, Kendisine verilen süre içerisinde yemeklerini hazırladı ve rakipleri için sunumlarını yaptı. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 9 Mart 2022 puan durumu şöyle oldu:

Ece Hanım: 3 puan

Ebru Hanım: 5 puan

Uğur Bey: 5 puan

Ayfer Hanım: 5 puan

Bugün yarışan Emral bey toplamda 18 puan aldı.