Zümrüdüanka yeni bölüm ne zaman? Neden günü değişti? Bitecek mi

Alp Navruz ve Ceren Yılmaz'ın başrollerinde yer aldığı Zümrüdüanka dizisi Fox ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. yönetmeliğini Volkan Kocatürk'ün yaptığı, senaryosu Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı dram dizisinde son dönemlerde değişiklikler yaşanıyo

Dizi Haberleri 17.11.2020 - 01:23 04.05.2021 - 04:24 İlan35

Alp Navruz ve Ceren Yılmaz'ın başrollerinde yer aldığı Zümrüdüanka dizisi Fox ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. yönetmeliğini Volkan Kocatürk'ün yaptığı, senaryosu Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı dram dizisinde son dönemlerde değişiklikler yaşanıyor. Beklenen reytingleri bir türlü elde edemeyen Zümrüdüanka için Fox TV düğmeye bastı. Sen Çal Kapımı ile Zümrüdüanka'nın yerini değiştiren kanal, dizilerin gidişatının bu şekilde gitmesine karar verdi. Bu durumun ortaya çıkmasının ardından Zümrüdüanka yeni bölüm ne zaman? Neden günü değişti? Bitecek mi her yerde aranmaya başladı.


Zümrüdüanka yeni bölüm ne zaman? 

Yukarıda da söylediğimiz gibi Fox TV'nin yeni kararına göre; Zümrüdüanka artık çarşamba akşamları ekranlara gelecek. İlk kez 18 Kasım Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkacak olan dizi tekrar bölümüyle ekranlara gelecek. Hal böyle olunca Zümrüdüanka yeni bölüm tarihi belli mi merak konusu oldu.

İzleyicilerin alışma süreci nedeniyle temkinli davranan Fox, Zümrüdüanka'nın yeni bölümünün iyi reytingler alması için bir hafta gecikmeli yayınlanmasına karar verdi. Yani Zümrüdüanka yeni gününde yeni bölümüyle 25 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak.

Zümrüdüanka yayın günü neden değişti?

Reytingleri bir hayli düşük olan ve istenilen ivmeyi bir türlü yakalayamayan Zümrüdüanka dizisinden vazgeçmek istemeyen Fox, diziyi bitirmek yerine gününü değiştirdi. Dram yüklü konusuyla çarşamba akşamı başarılı olabileceği düşünülen Zümrüdüanka eğer bu kez de başarısız olursa final yapması kaçınılmaz olacaktır.

Özetle Fox, Zümrüdüanka'nın gününü final yapmaması için yani diziye bir şans daha vermek için değiştirdi.

Zümrüdüanka dizisinin çarşamba akşamlarında başarılı olup olamayacağını önümüzdeki bölümlerde izleyip göreceğiz...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@