0-2-4-6-8 TC kimlik son rakamı olanlara 30.000 TL ödeme! Banka açıkladı, Hafta sonu, Hafta içi verecek

Tc Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlara, Finansbank, uygun faizlerle kredi ödemesi yapacağını açıkladı. QNB Finansbank, internet bankacılığı uygulaması üzerinden hemde bankanın mobil uygulaması üzerinden vereceği kredilerde düşük faiz oranları ile birlikte sizlere 30000 TL'ye kadar kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı. 

Cep telefonunuz üzerinden TC Kimlik Numaranız: 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek ve hızlı bir şekilde bu bankadan kredi alabileceksiniz. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvuru sonrasında onay alacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirdi. Başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin, 18 yaşından büyük olması ve kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulama, sonrasındaki kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda işlem yapabilirler. 

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

QNB Finansbank’ta kredi başvurusu yapacak olan kendi müşterilerine bankaya gitmeden kredi imkanı vermektedir.

Eğer bu bankadan bir hesabınız varsa ve banka politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hemen kredi başvurusu için internet bankacılığı şifresi alabilir ve bu şifre ile kredinizi kullanabilirsiniz.

Online olarak yapacağınız bu kredi başvurusunda hemen sonucu görebiliyorsunuz. Eğer onaylanan limit ihtiyacınızı karşılıyorsa hafta sonu dahil olmak üzere istediğiniz zaman kredinizi kullanabilir ve banka hesabınıza atabilirsiniz.