Ziraat bankası ve 1 banka daha ödeme yapacak! Bankalar 50 bin TL internetten kredi ödemesi başlattı!

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan internet bankacılığı kredilerinde, başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde kredi ödemesi verileceği açıklandı. 

Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası tarafından başvuru yaparak, kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan vatandaşların bireysel müşteriler olmaları durumunda, diledikleri zaman ocak ayı sonuna kadar gerçekleştirilecek olan bu kampanyalardan faydalanabilmektedirler. 

ZİRAAT BANKASI 

Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için ihtiyaç kredisi politikalarına uygun olmanız durumunda işlemlerinize hemen bu bankanın Ziraat Mobil uygulaması üzerinden kolay birşekilde yapabilir ve ihtiyaç kredinizi bankadan, dilediğiniz zaman alabilirsiniz. Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan başvurularda 5 dakika içerisinde sizlere işlem sonucu verilerine onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılır. 

YAPI KREDİ BANKASI 

Yapı Kredi Bankası üzerinden de mobil bankacılık kullanılarak kredi başvurusu yapılmaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler bu bankadan hesapları varsa internet bankacılığına girerek 75.000 TL’ye kadar online kredi kullanabilirler.

Bu bankadan eğer daha önce kredi veya kredi kartı kullandıysanız banka size özel kredi imkanları da verecektir. Onaylanan kredileriniz anında Yapı kredi Bankası hesabınıza yatacaktır.