0.77 faizle ihtiyaç kredisi ödemesi yapılacak mı? Son dakika haber verildi!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden 0.77 faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi yapılıp yapılmayacağı merak ediliyor. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru da 0.77 faiz oranları ile birlikte krediyi aralık ayında verileceğini, açıklamıştı. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış olduğu bu kampanyada 0.77 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin daha önce bankalar üzerinden kredi ve kredi kartı kullanmış olmaları durumunda ödeme vereceğini duyurdu. Acil ihtiyacınızın olması, kanunda 5000 TL'ye kadar sizlere kredi ödemesi verecek olan bu bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde işlem yapılmaktadır. 

0.77 faizli kredi başvurusu

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinde hesabı olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmek için hemen aynı gün içinde işlem yapabiliyor. 0.77 faiz oranları ile birlikte kredi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden işlemlerinizi yapabileceğiniz internet bankacılığı uygulamaları sizlere ödenmektedir. Düşük faizli kredilerde 5000 TL kadar kullanmanız durumunda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi, sizler hemen verilmektedir. 

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış oldukları bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişileri daha yüksek limitlerde krediler vererek, düşük faizli kredi imkanı sağlamaktadır. 50000 TL'ye kadar kullanacağınız tüm kredilerde sizlere 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturularak işlem yapılmaktadır.