Ziraat bankasındaki isteyen vatandaşlara 0.88 faizli nakit vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası, yeni yapmış olduğu kampanya kullanacak olan kişilere 0.88 faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi verecek. Ziraat Bankası 0.88 faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kampanyasını sadece kendi banka müşterilerine yapacak ve onaylanan bu kredileri, hesaplara yatırarak da kullandıracaktır. Ziraat Bankası 0.88 faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kredi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde, ödemeler vermektedir. 

Banka İşlem Yapanlara Aylık En Az 14.325 TL Ödeyeceğini Açıkladı! Para Parayı Resmen Çekiyor Dedirten Kampanya Banka İşlem Yapanlara Aylık En Az 14.325 TL Ödeyeceğini Açıkladı! Para Parayı Resmen Çekiyor Dedirten Kampanya

Ziraat Bankası üzerinden daha önce ihtiyaç kredisi kredi kartı ve kredili mevduat hesabı başvurusu yaparak kullanan vatandaşlar, nakit kredi başvurularını gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden diledikleri zaman onay alabilirler. 0.88 faiz oranları ile birlikte kredi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için banka müşterisi olmanız durumunda işlemleriniz sadece Ziraat Bankasının internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapabilir ve 0.88 krediye ay sonuna kadar sadece on bin TL olarak kullanabilirsiniz. 

Banka bu krediyi hem kendi müşterilerine hem de müşterisi olmayan kişilere vermektedir. Eğer bu bankadan emekli maaşı veya çalışma maaşı alıyorsanız bankanın şartlarına uygun bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve yaptığınız kredi başvurusunda sadece kimlikle kredi kullanımı yapabilirsiniz. Banka çalışan müşterilerin en az 6 aylık sigortası olmasını isteyecektir. Eğer banka şartlarına uygun müşteri değilseniz, banka sizden kefil veya teminat isteyebilir.