Survivor 2023'ün ilk ayrılığı gerçekleşti. Hangi yarışmacı ekranlara veda etti? Ayrılmasıyla birlikte ortalık iyice kızıştı. Kürşat Juan ve Berdan Mardini gibi isimlerin olduğu potada beklenmedik birinin elendiği ortaya çıktı. İşte detaylar...

Survivor 2023, oldukça heyecanlı geçiyor. İlk bölümlerden itibaren yarışmanın reytingleri oldukça yüksek bulundu. Şimdi ise ilk yarışmacının elendiği bilgisi iletildi. Elenen yarışmacı hakkında bilinmeyenlere yer vereceğiz. Kıyasıya geçen rekabetin hemen ardından bizleri neler bekliyor olacak?

Ümit Erdim Adaya Veda Etti

Adaya veda eden isim Ümit Erdim oldu. Oylama sonrasında kendisinin en düşük oy alması nedeniyle elendiği belirtildi. Kürşat, Berdan, Seçkin ve Ümit'in yer aldığı oylamada Ümit Erdim adadan ayrılan yarışmacı olarak açıklandı.

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Acun Ilıcalı da Beklemiyordu!

Acun Ilıcalı da Ümit Erdim'in adaya veda etmesini beklemiyordu. Kendisi yaptığı açıklamada ""Gerçekten erken bir veda oldu. Benim beklentim daha uzun süre birlikte olmaktan yanaydı. Seyircilerimizin verdiği bir karar bu. Bize sana teşekkür etmek düşüyor. Çok güzel bir kariyerin ve umarım daha güzel halkalar eklersin." ifadelerine yer verdi. 

Ortalık Kızıştı!

Ümit  Erdim'in elenmesinden sonra kırmızı takımın daha hırslı olduğu görüldü. Yeni bölümlerde kırmızı takımın yarışmalarda ve dokunulmazlık oyunlarında daha aktif bir şekilde performans sergilediği görülebilir. Survivor 2023, heyecanlı bir şekilde yarışma hayatına devam edecek.