1-2-3-4-5 gün içinde ödeme! Bankadan açıklanan bu ödemeler önemli, Alkış aldı: 50.000 TL TIK HESAPTA

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!

5 gün içerisinde nakit kredi başvurularını gerçekleştirerek, işlem yapacak olan vatandaşları kredi ödemeleri gerçekleştirecek olan Denizbank, yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte uygun faizlerle kredi ödemelerini banka müşterisi olan herkese verecek. Denizbank üzerinden sizlerde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirmek için şubelere gitmeden hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilir ve Denizbank'ın yapmış olduğu bu kampanyaya katılabilirsiniz. 

1-2-3-4-5 gün içinde ödeme!

Gelir belgesi, bireysel ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden işlemlerini, Denizbank üzerinden yapabiliyor. Denizbank, mobil uygulaması üzerinden ve cep telefonu üzerinden SMS ile başvurunuzu gerçekleştirerek, oturduğunuz yerden de işlem yapabilirsiniz. 

Denizbank’tan ihtiyaç kredisi alacaksanız banka kredi notunuzun 1300 ve üzerinde olması gerekmektedir. Ayrıca diğer bankalarda olan kredi ve kredi kartı kullanımlarınız varsa bu kullanımları da düzenli olarak ödemeniz gerekmektedir.

Başvuru için banka şubelerine gidebilir veya gelir belgesiz kredi kullanacaksanız sms atarak başvuru yapabilirsiniz. 

Denizbank 3280 SMS kredi başvurusu için Kredim TC KİMLİK yazarak 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi sonucu olumlu olan kişiler Denizbank üzerinden banka şubelerinden sadece kimlikle kredilerini kullanabilirler.