10-20-30-40 ve 50 bin TL ödeme verilecek! Bankalardan mesaj atarak hemen onay alınacak! Açıklama yapıldı

50000 TL kadar nakit ödemesi alacak olan vatandaşlar için bankalar üzerinden mesaj atılarak, ihtiyaç kredisi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı. 50000 TL'ye kadar nakit ödemesi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için 36 ay vadeli nakit kredi kullanabilirsiniz. Bankalar, kişilerin kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte ne kadar kredi ödemesi vereceğini hesaplayacak ve SMS ile sizlere nekadar ödeme aldığınız hakkında bilgiler verecektir. 

QNB FİNANSBANK

QNB Finansbank üzerinden TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, 50 30 numarasına mesaj atan tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde ödeme verilir. 

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

TEB BANKASI

Teb Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişiler TC kimlik numarasına 44 66 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda kredi imkanından faydalanabiliyor. 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesinde onay alan tüm vatandaşlara en yakın banka şubesi ve bankanın internet bankacılığı uygulaması üzerinden kredi kullanabiliyor. 

VAKIFBANK

Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların banka hesabı var ise düşük faizlerle gelir belgesiz, masrafsız ihtiyaç kredisini Vakıfbank, mobil uygulamasından alacağını söyleyebiliriz. Emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan tüm vatandaşlar, Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi imkanından faydalanabiliyor. 

ZİRAAT BANKASI

Bir diğer kamu bankası olan Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile birlikte vatandaşlara 50000 TL kadar kredi ödemesi gerçekleştirmektedir. Ziraat Bankası, 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabileceğiniz bu kredi kampanyalarında diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile birlikte bireysel kredi kullandırır.