{"uid":"B05C6E84-0297-44DE-BA4D-EA74A4124DA5_1607509153309","source":"other","origin":"gallery","sources":["323479455135211"]}

Birçok astroloji uzmanı burçları ve gezegenlerin hareketlerini yorumladı. Astroloji uzmanlarının yorumlarına göre burçlar bize ne diyor, gezegenlerin hareketleri bizi nasıl etkileyecek ? Venüs ve Satürn'ün gökyüzünde birbirlerine normalden daha fazla yaklaşması burçları nasıl etkileyecek ? 10 Aralık'ın ertesi günü 11 Aralık akşamı Venüs ve Satürn gökyüzünde birbirine çok yakın görülebilir. Venüs burçları nasıl etkiliyor ? Satürn Venüs yaklaşması hangi burçlara iyi gelecek ?

Yılın son ayı olan Aralık ayında akşamları Ay’dan sonra gökyüzünün en parlak gök cismi Venüs olarak yerini alıyor. Venüs’ü Aralık ayının ilerleyen günlerinde de daha uzun süreler gökyüzünde gözlemleyebilirsiniz. Satürn ise Aralık ayının ilk günlerinde yine akşam saatlerinde gökyüzünde Venüs ve Jüpiter’le birlikte yerini alıyor. Ancak Satürn, Venüs ve Jüpiter'e göre daha kısa süre gözlemlenebiliyor. Satürn ufkun üzerinde daha az yükseliyor.

10 Aralık koç burcu günlük burç yorumu;

Bugün gereksiz ve bir anda çıkan harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Bu aralar maddi konularda yakın çevreniz ile fikir alışverişi yapmanız daha iyi olabilir. Yeni ve farklı deneyimler ve girişimler için riskli bir gün olabilirken hazırda var olan hobilerinize yoğunlaşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde özellikle özel hayatınızda değişimler yaşayabilirsiniz. Yaşanan bu değişiklikler modunuzu düşürebilir. Dikkatinizi ve ilginizi bu konudan uzak tutmaya çalışmanızda oldukça fayda var gibi görünüyor.

10 Aralık boğa burcu günlük burç yorumu;

Bugün özellikle yakın çevreniz ile aranızdaki iletişimde bir takım sorunlar olabilir. Kararlar verirken ve bir fikri savunurken daha detaylı düşünüp, emin olduktan sonra konuşmanızda fayda var. Parasal konularda biraz daha detaylı düşünmenizi önerirken yeni iş girişimlerini ve fırsatlarını göz ardı etmemenizi öneririz.

10 Aralık ikizler burcu günlük burç yorumu;

Bugün birilerine bir şeyler öğretmeye zaman harcayabilirsiniz. Evinizin dekorunu ya da belli bir düzeni olan bir alanda değişikliğe gitmeniz söz konusu olabilir. Aile içinde geçmişten gelen bir konuyu gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Bu durum can sıkıcı olsa da uzun vadede size çok daha iyi hissettirecek bir durum gibi görünüyor.

10 Aralık yengeç burcu günlük burç yorumu;

Gün içinde çok ani ruh değişimleri yaşayabilirsiniz. İş konusunda çalışma arkadaşlarınızdan yardım istemeniz gerekebilir. Gün içinde yaşayacağınız değişimler ve sıkıntılar sizi parasal açıdan sıkıntıya sokabilir. Kalbinizi dinlemeyi bırakmayın. Aşk hayatınız bir süredir olumsuz yönde olsa da kalbinizdeki kişi aslında sizin için doğru kişi. Gururunuzu bir kenara bırakın ve onu geri kazanın.

10 Aralık aslan burcu günlük burç yorumu;

Bugün çalışma ortamınızda gerginlikler olabilir. Bu gerginlikler bir tartışma ya da sorundan dolayı değil, iş yoğunluğundan dolayı yaşanabilir. Sizin üstünüzde çalışan kişilerden yardım istemeniz gerekebilir. Bu yardımı istemekten korkmayın eğer isterseniz gününüzü bambaşka bir yöne çevirebilir ve haftanızı güzelleştirebilirsiniz.

10 Aralık başak burcu günlük burç yorumu;

Uyum sağlamak için ekstra çaba göstermeniz gereken bir gündesiniz. Özel hayatınız ile ilgili düşünmeyi ve endişelenmeyi bir kenara bırakmalısınız. Yarını düşünmekten bugünü göremez olmuşsunuz. Bu duruma bir dur deyip yolunuza bakmalısınız. Çok çalışacağınız ancak karşılığını fazlasıyla alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yakın bir zamanda hayatınızda bir değişikliğe gidebilir ve bir mülk alabilirsiniz.

10 Aralık terazi burcu günlük burç yorumu;

Zihninizi sakinleştirmeli ve temiz tutmalısınız. Geçmişte yaşanan bazı sorunlar yeniden nüksedebilir. Bu sorunları görmezden gelip ana odaklanın. Aile içinde yaşanan bir tartışma çok güzel bir şeyi doğuracak. Bazen yaşanılan sorunların bize güzellikleri getirebileceğini unutmamalısınız. İş hayatınıza biraz daha önem vermeniz gereken bir süreçtesiniz.

10 Aralık akrep burcu günlük burç yorumu;

Bugün her konuda ve her şeye esnek olmanız gereken bir gününüzdesiniz. Bazen planladığınız şeyler istediğiniz gibi gitmeyebilir ama böyle anlarda durup bir soluklanmakta fayda var. Sizin kontrolünüzde olmayan durumlar yüzünden biraz gerilebilirsiniz. İş ve özel hayat konusunda bir takım kafanız karışabilir.

10 Aralık yay burcu günlük burç yorumu;

Göz önünde olacağınız bir gündesiniz. Bugün üstleriniz sizden bir konuda yardım ve fikir isteyebilir. İş konusunda kendinizi geliştireceğiniz ve bir adım öne geçeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Akademik anlamda daha yüksek yerlerde olma hayalleriniz gerçekleşecek.

10 Aralık oğlak burcu günlük burç yorumu;

Bugün gelecek odaklı düşündüğünüz bir gündesiniz. Geleceğiniz ile ilgili planlar yapmak isteyebilirsiniz. Size iyi gelen insanlarla vakit geçirmeye ve sevdikleriniz ile ilgilenmeye özen göstermeniz de fayda var. Özel hayatınız bu ara yolunda gidecek. Yakında özel hayatınız ile ilgili değiştirmek istediğiniz bir konu gündeme gelebilir.

10 Aralık kova burcu günlük burç yorumu;

Sabah saatlerinde yaşanan gerginlikler sizin gün içindeki modunuzu biraz düşürebilir. İş konusunda yükseleceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Artan stres ile sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekebilir. Uzun süredir yapmak isteyip ertelediğiniz isteklerinizi gerçekleştirme zamanı. Kendi isteklerinizi görmezden gelmemelisiniz.

10 Aralık balık burcu günlük burç yorumu;

Biriken işlerinizi toparlamanın zamanı gelmiş. Uzun süredir aklınıza takılan ancak yapmaya enerjiniz olmayan işleri halletmeye ve üzerinde çalışmaya başlayacaksınız. Ailenizden bir kişiden bir yardım gelebilir. Özel hayatınızda daha az hassas olmaya ve kendinizi önceliklendirmeye çalışmalısınız.