Meteoroloji ve AKOM peş peşe kar yağışı uyarıları yapıyor. Özellikle İstanbul için yapılan uyarılar sonrasında bir çok kişi İstanbul’da kar tatili olacak mı sorularının yanıtını araştırmaya başladı. Peki, 10 Mart 2022 Perşembe İstanbul'da okullar tatil mi? 10 Mart kar tatili olan iller hangileri?

İstanbul için kar yağışı uyarıları peş peşe gelmeye devam ediyor. Meteoroloji ve AKOM özellikle Perşembe günü yoğun ve fırtına şeklinde görülecek olan kar yağışı için uyarı yaptı. Bir yandan da öğrenciler kar tatili haberlerini yakından takip etmeye başladı. Peki, 10 Mart 2022 Perşembe İstanbul'da okullar tatil mi? İstanbul Valiliği’nden son dakika kar tatili açıklaması geldi mi? İşte 10 Mart tatil olan iller listesi…

Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı! Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı!

10 Mart İstanbul'a kar yağacak mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM peş peşe yaptığı uyarılarla İstanbul'un perşembe gününe hazırlıklı olmaya çağırdı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre İstanbul'da Perşembe günü yoğun kar yağışı etkili olacak. Kar yağışının fırtına ile birlikte görüleceği tahmin edilirken oluşabilecek olan olumsuzluklara karşı vatandaşlar uyarıldı. İstanbul'da kar yağışının 10 ve 11 Mart 2022 günü görüleceği tahmin ediliyor.

10 Mart İstanbul’da okullar tatil mi? Kar tatili var mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM tarafından yapılan kar yağışı uyarıları sonrasında özellikle okulların durumu yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. 10 Mart İstanbul'da okullar tatil mi? İstanbul Valiliği son dakika kar tatili var mı gibi soruların yanıtı merak ediliyor. Şu an için İstanbul Valiliği Okulların tatil olması yönünde bir açıklama yapmadı. Ancak çarşamba gecesi kar yağışının başlaması ile birlikte İstanbul Valiliği’nden de tatil açıklaması gelebilir.