Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!
Astroloji uzmanları tarafından 11 Nisan burç yorumları açıklandı. Peki, 11 Nisan burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Yeni Ay ne zaman meydana gelecek? Venüs ve Plüton arasındaki dik açı burçları nasıl etkileyecek? Aşk, sağlık ve para alanlarında hangi burçlar şanslı olacak? İşte detaylar…

11 Nisan Burç yorumları

Nisan ayının ikinci döneminde önemli gezegen hareketleri yaşanmaya devam ediyor. Merkür’ün Koç burcundaki ilerleyişi devam ederken; Mars ve Venüs’te devreye girmiş bulunuyor. 12 Nisan’da ise ayın en önemli hareketlerinden Yeni Ay meydana gelecek. Koç burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay, aydınlanma ve değişim dönemi olarak değerlendirilebilir. Özellikle Ay’ın Kova burcundaki ilerleyişinin etkilerini de yansıtacak olan Yeni Ay, özgürlükçü ve yenilikçi fikirleri destekleyici pozisyonda yer alacaktır. Yeni Ay’ın etkilerini 19 Nisan tarihine kadar hissetmeye devam edeceğiz. 19 Nisan’dan itibaren ise Merkür Koç burcundan çıkış yaparak Boğa burcuna geçiş yapacak. Aynı zamanda Güneş’te Boğa burcunda bulunacaktır. Yeni Ay döneminde Venüs ve Plüton arasında dik bir açı meydana gelecek. 9 Nisan’dan itibaren ise Mars ve Neptün arasındaki sert görünümün etkilerini hissetmeye başlayacağız. Yaklaşım on gün boyunca sürecek olan etkileşim, hayatınızı alt üst etme gücüne sahip olabilir. Bu süreçte finansal konulara dikkat etmeniz gerekebilir. Yatırım planlamaları yapmak için doğru zaman dilimi içerisinde yer almıyorsunuz. Nisan ayını yeni fikirlerin ve gelişmelerin ortaya çıkacağı sancılı bir dönem olarak değerlendirebiliriz. Her değişim beraberinde zorlukları ve güçleri de getirecektir. Dolayısıyla alışma sürecinin yan etkilerine karşı hazırlıklı olmanızda fayda bulunuyor. Yeni Ay güçlü etkileri bulunan bir gezegen hareketidir. Koç burcunda meydana gelmesi de hırsı, bencilliği ve kazanç odaklı düşünce yapısını baskın pozisyona taşıyabilir. Merkür’ün de devreye girmesiyle birlikte iletişim alanındaki gelişmelerin çatışma boyutuna ulaşması kaçınılmaz olabilir. Gün içerisinde kontrolü kaybettiğiniz anlar yaşayabilirsiniz. Duygusal açıdan kırılmalar ve depresif ruh halinin etkilerini hissedebilirsiniz. Özellikle hayatında biri bulunan kişilerin özel yaşamlarındaki problemleri odak noktası haline getirmesi kaçınılmaz olacaktır. Merakla takip edilen 11 Nisan burç yorumlarını sizler için hazırladık.

11 Nisan 2021 pazar burç ve astroloji yorumu

Hava grubu burçları Kova, İkizler ve Terazi açısından iş alanındaki problemlerin öne çıkacağı bir gün yaşanacaktır. Geçmiş zamanın tozlu rafları arasında dolaşmaya başlayan Terazi burçları kararsızlık anlarıyla karşılaşacaktır. Geçmişte yaptıkları hataları tekrarlamamak adına şimdiki zamanı kaçırma tehlikesiyle karşı karşıya gelebilirler. Özellikle duygusal ilişkilerinde yaşadıkları kıskançlık ve alınganlıklar hayatlarını zorlaştırıcı bir rol oynayacaktır. Partnerlerinin en küçük hareketlerine dahi kocaman anlamlar yüklemeye meyilli olacakları bir süreç içerisinde yer alıyorlar. Günlük burç yorumlarına göre İkizler burçlarının ilişkiler açısından şanslı hissedecekleri bir zaman başlıyor. Sosyal hayatlarındaki renklilik ve canlılık ruhlarını beslemeye devam edecektir. Yeni insanlarla tanışmak için gösterdikleri çabaların meyvelerini toplamaya başlayacaklar.

Farklı ilgi alanlarına yönelmeye başlayacakları bu süreçte yeteneklerini de keşfedebilecekler. Aile içindeki çatışmalara karşı ise daha duyarlı bir yaklaşım şeklini benimseyebilirler. İletişime açık bir ruh hali içerisinde yer alacakları için affedici yönleri baskın çıkmaya başlayacaktır. Ateş grubu burçları Yay, Koç ve Aslan cephesinde ise maddi konuların ağırlık kazanmaya başladığı görülüyor. Gelir ve gider dengesi üzerinde durmaya başlayan Aslan burçları gelecekleri adına güzel adımlar atabilir. Birikim yapma istekleri doğrultusunda radikal kararlar alabilirler. Yay burçları ise ruhlarındaki özgürlük arayışına yanıt aramaya başlayacaktır. Prangalarla hapsedildiklerini düşünmeye meyilli olacakları bu süreçte sert ve acımasız eleştirilerde bulunabilirler. Yakın çevrelerindeki insanlara karşı daha sabırlı davranmaları gerekebilir.

11 Nisan 2021 Pazar KOÇ Burç Yorumu:

Duygusal bireyselliğinizi ön plana çıkarmaktan hoşlanacağınız bir gün. Arkadaşlarınızın sizin üzerinde etkileri çok büyük. Bugün yaşamınızı kolaylaştıracak çalışmalara yönelmelisiniz. Kişisel cazibenizin tüm avantajlarını kullanacak karşınızdaki kişileri doğal yapınızla etkiniz altına alacaksınız. Enerjinizi doğru kullanmalısınız.

11 Nisan 2021 Pazar BOĞA Burç Yorumu:

Kişisel rahatlığınızın önemli olduğunu biliyor ve bugün kendi doğrularınıza göre hareket etmek istiyorsunuz. Duygularınızda ve zevklerinizde bir genişleme ve esneklik söz konusu. Yardım sever duygularınızı ön plana çıkaracağınız bir gün. Maddesel yönünüzü partnerinizin kaynakları ile birleştirebilirsiniz.

11 Nisan 2021 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:

Bugün partnerinizin işiyle ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Bazı fikir alışverişleri içinde olsanız bile onun sizden çok daha fazla talepleri olacak. Size destek vermesini beklerken, onun kişisel ayrıntılarının gündeme gelmesi, gününüzü bölebilir. Aranızdaki güçlü bağların size sağlayacağı avantajları göz ardı etmiyorsunuz.

11 Nisan 2021 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:

Bugün sanatsal faaliyetlere ilgi gösterecek ve entelektüel çevrelerle birlikte olma ihtiyacı içinde olacaksınız. Arzularınız konusunda tatminkar olamadığınız bir gün. İsteklerinizi yeniden yapılandırmak istiyor olmanız, sizi yeni bir çabaya sürüklüyor. Yaratıcı dostlarınızın yardımına gereksiniminiz olabilir. Şartlarınızı zorlamalısınız.

11 Nisan 2021 Pazar ASLAN Burç Yorumu:

Bugün Ay tepe evinizde ilerlerken, sınırlarınızı zorluyorsunuz. Kişisel hırslarınız diğer ihtiyaçlarınızın önüne geçebiliyor. Gün içinde kafanızda şekillenen her olay sizi mükemmel şartlara taşıyor. Yaratıcılığınız konusunda asla sınır tanımıyorsunuz. Çalışma koşullarını yenilemek istiyorsanız, yapacağınız işleri gizli tutmayı denemelisiniz.

11 Nisan 2021 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:

Bugün ince hesaplar peşindesiniz. Küçük detayların size kazandıracağı avantajları unutmuyor, olayları değişik açılardan yorumlamayı yeğliyorsunuz. Görüşeceğiniz kişilerin sizden bazı beklentileri olacak fakat ayrıntıların üzerinde çok fazla durduğunuz için karşı tarafın düşünce bazında yorulmasına neden olacaksınız.

11 Nisan 2021 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:

Düşüncelerinizde sabit bir kilitlenme söz konusu. Alışkanlıklarından ödün vermek istemiyor ve huzurunuz için maddesel gelirlerinizi arttırma konusunda geniş çapta araştırmalar yapıyorsunuz. Bugün, partnerinizin de desteğini üzerinizde hissetmek sizi rahatlatacaktır. Esnek yaşamak ve kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz.

11 Nisan 2021 Pazar AKREP Burç Yorumu:

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken kişisel isteklerinizi ön plana çıkarıyor ve ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerin size sağlayacağı esnek koşulları göz önünde bulundurmak istiyorsunuz. Bugün isteklerinizde net ve farklı şartlar sunan bir kişi olarak karşı tarafın aklında ikilem yaratmanız mümkün.

11 Nisan 2021 Pazar YAY Burç Yorumu:

Özgürlüğünüzü yansıtamadığınız işlerden çok çabuk sıkıldığınız kesin ve yaşam kriterlerinizi kendi şartlarınıza göre şekillendirmekten yanasınız. Bugün, bazı yeni tekliflerle karşı karşıya gelecek ve bazı ayrıntıları düşünmek zorunda kalacaksınız. Enerjinizin üstüne çıkacak bir performans sizden beklenebilir. Karar vermeden önce iyi düşünmelisiniz.

11 Nisan 2021 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:

Yaşama katacağınız çok şey var. Bugün, yeni şartlarınızı gözden geçirmeli ve içsel duygularınızda samimi olduğunuzu karşı tarafa belirtmelisiniz. Karşılaştığınız her türlü engellere hazırlıklısınız. Partnerinize karşı sakin ve içten duygularla yaklaşıyorsunuz. İsteklerinizdeki doğallıktan dolayı onu şaşırtabilirsiniz.

11 Nisan 2021 Pazar KOVA Burç Yorumu:

Bugün evinizle ilgili özel çalışmalar içinde olacak ve bütçenizi yeniden gözden geçireceksiniz. Yapacağınız değişimlerin meblağı yüksek. Planlarınızı yaparken çıtanızı yüksek tutmanızda fayda var. Olumsuzluklar karşısında pes etmekten hoşlanmadığınız kesin. Sizi destekleyen arkadaşlarınızdan güç alacaksınız.

11 Nisan 2021 Pazar BALIK Burç Yorumu:

Yatırımlarınız yeniden gözden geçirmeli ve enerjinizi doğru işlerde kullanmalısınız. Yalnızlığı sevmenize rağmen, bugün çevrenizde bir çok kalabalık oluşturmayı amaçlıyor olmanız sizi her anlamda anlamlı kılacaktır. Yeni şartlarınız belirlemek istiyorsanız, farklı kişilerin düşünceleri size yeni bir yön verecektir.

Editör: İlan35