Astroloji uzmanları tarafından 12 Nisan burç yorumları açıklandı. Peki, 12 Nisan burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Koç burcundaki Yeni Ay kaç gün sürecek? Yeni Ay burçları aşk, sağlık ve para alanlarında nasıl etkileyecek? Venüs’ün Boğ

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek
Astroloji uzmanları tarafından 12 Nisan burç yorumları açıklandı. Peki, 12 Nisan burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Koç burcundaki Yeni Ay kaç gün sürecek? Yeni Ay burçları aşk, sağlık ve para alanlarında nasıl etkileyecek? Venüs’ün Boğa burcuna geçişinin etkileri neler olacak? İşte detaylar…

12 Nisan Burç Yorumları

Nisan ayının ikinci haftasında gezegen hareketleri hızlanmaya başladı. Haftanın en önemli gökyüzü hareketi Koç burcunda meydana gelecek. Yeni Ay haftasından tüm burçlar etkilenecek. Ayrıca, Mars ve Neptün arasındaki dik açının etkileri de hissedilmeye devam ediyor. Yeni Ay, Venüsyen etkilere sahip olacak. Bu yüzden aşk ve ilişkiler alanında birbirinden önemli gelişmeler ve sürpriz kararlar ortaya çıkabilir. Şansın gezegeni Jüpiter tarafından da desteklenecek olan Yeni Ay’ın etkileri önümüzdeki on günlük süreci kapsayacak. Yeni Ay, Koç burcunda meydana geleceği için Koç temasının hakimiyet alanını da genişletiyor. Hatırlanacağı üzere Nisan ayının hemen başlangıcında Merkür, Koç burcuna geçiş yapmıştı. 19 Nisan’a kadar geçen süreçte Koç burcunda yer almaya devam edecek. Koç teması enerjinizin yükselmesine olanak sağlayacaktır. Hayatınızdaki sorunlara karşı çözüm odaklı bir yaklaşım şeklini tercih edeceksiniz. Pratik zekanın öne çıkacağı bu süreçte sorunlarınıza karşı gerçekçi bir yaklaşımla odaklanacaksınız. Yeni fikirlerin ortaya çıkması içinde son derece elverişli bir pozisyonda yer alacaksınız. Güneş, 19 Nisan’da Merkür ile birlikte Boğa burcuna geçecek. Bu durum ılımlı yönünüzün açığa çıkmasına yardımcı olacaktır. Mars ve Neptün arasındaki sert görünüm olumsuzluklara yönelmenize yol açmıştı. Yeni Ay ile birlikte hayata daha pozitif açıdan bakmaya başlayacaksınız. Hareket alanınız genişleyecek. Harekete geçmek için gerekli olan motivasyon ve enerjiye sahip olacaksınız. Kariyer ve iş alanlarında atılım yapabilirsiniz. Birikmiş işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Ertelediğiniz planları hayata geçirmek için hamle yapabilirsiniz. Yeni Ay beraberinde getirdiği yeniliklerle birlikte hayatınızın yönünü de değiştirecektir. Cesaret dolu hamleler de bulunmaktan kaçınmayacak, risk alacaksınız. Lakin, her şeyin hızlı bir şekilde olmasını isteyeceğiniz için hata yapabilirsiniz. Sabırlı ve kontrollü şekilde ilerleyenlerin kazançlı çıkacakları bir zaman dilimi içerisinde yer alıyoruz. Merakla takip edilen 12 Nisan burç yorumlarını sizler için hazırladık.

12 Nisan 2021 Pazartesi Burç yorumları!

Toprak grubu burçları Başak, Oğlak ve Boğa açısından aşktan yana yüzlerinin güleceği günler başlıyor. Yeni insanlarla tanışma isteğiniz artacaktır. Hiç beklemediğiniz bir anda aşkın kapınızı çaldığını hissedebilirsiniz. Venüsyen etkilere sahip olan Yeni Ay, kalıplarınızı kırmanıza yardımcı olacaktır. Özellikle Başak burçlarının bir süredir aşka küskün ya da uzak durma kararları sınanabilir. Zira, kalplerinde yeniden heyecan hissetmelerini sağlayacak kişi karşılarına çıkabilir. İnsanlara karşı önyargılı bir tavır takınmak yerine onları tanımaya ve fikir alışverişinde bulunmaya dikkat etmeniz gerekiyor. Öte yandan kariyerinize gösterdiğiniz özeni ve ilgiyi özel hayatınız içinde uygulamanız gerekebilir. Yakın arkadaşlarınızla daha fazla ilgilenmeye çalışarak onlara olan sevginizi göstermekten kaçınmamanız gerekebilir.

Oğlak burçları parasal konularda aceleci kararlar almaya meyilli olabilir. Venüs’ün de etkisiyle hayal dünyalarındaki hareketlilik gerçekleri kaçırmalarına yol açabilir. Ayaklarını sağlam bir şekilde yere basmaya odaklamaları halinde karşılarına çıkan fırsatları değerlendirebilirler. Heyecanları ve azimleri çevrelerindeki insanlar tarafından ilgiyle takip edilmeye başlayacaktır. Bulaşıcı hastalıkları temsil eden Neptün gezegeni halen aktif rol üstleniyor. Mars ve Neptün arasındaki etkileşimi dikkate almadan hareket etmemeniz gereken bir dönemdesiniz. Su grubu burçları Balık ve Akrep açısından şanslı ve verimli günler başladı. Güneş’in Boğa burcuna geçeceği tarihe kadar hayatınızda köklü değişiklikler yapabilirsiniz. Finansal olarak sınandığınız durumlarla karşılaşma ihtimaliniz bulunuyor. Lakin, azimli bir şekilde çalışmaya odaklanmalısınız.

12 Nisan 2021 Pazartesi KOÇ Burç Yorumu:

Çevrenizi etkilemek için bundan daha uygun bir gün bulamazsınız. Sözleriniz akıcı ve düşüncelerinizi süsleyerek karşı tarafa aktarabiliyorsunuz.. Mantıklı yönünüzün ağır bastığı bu günde, göz ardı edebileceğiniz olaylar olabilir. Aceleci tavırlarınız yüzünden, bazı şeyleri eksik ortaya çıkaracaksınız. Dağınıklığınıza bir önlem almalısınız.

12 Nisan 2021 Pazartesi BOĞA Burç Yorumu:

Hızlı sonuç almanız gereken kombinasyon işler size gelecektir. Bugün, dikkatinizi toparlamalı ve kazançlarınız konusunda gerekli alt yapıyı oluşturmalısınız. Kendinizi huzurlu hissetmek istiyorsunuz. Duygusal güvenliğiniz için, maddesel potansiyelinizi gözden geçirmelisiniz. Değişik alternatiflerin güncellik kazanacağı bir gün.

12 Nisan 2021 Pazartesi İKİZLER Burç Yorumu:

Ay burcunuzda ilerliyor. Her an değişime hazırsınız. Bugün, sosyal aktivitelerin size kazandıracağı prestijinizi düşünmek zorundasınız. Partnerinizden istediğiniz enerjiyi rahatça alabileceksiniz. İkili ilişkilerinize yepyeni bir bakış açısı ile yaklaşıyor, felsefi tavırlarınızla karşınızdaki kişinin düşüncelerini değiştiriyorsunuz.

12 Nisan 2021 Pazartesi YENGEÇ Burç Yorumu:

Aklınızdan geçirdiğiniz düşünceler için, sürekli fırsat yaratmak istiyorsunuz. Gerekçeleriniz, gün içinde sizi haklı çıkaracak. Farklı bir yaratıcılık anlayışı ile yaklaştığınız konuları değiştirmek istiyorsunuz. Geleneksel yapınız bileneler için, bu değişim şaşırtıcı olabilir. Fakat sizin ısrarcı yapınız sayesinde, isteklerinizi gerçekleştireceksiniz.

12 Nisan 2021 Pazartesi ASLAN Burç Yorumu:

Yakın çevrenizde size yaklaşmak isteyen farklı kişilerin mevcudiyetinden habersiz olabilirsiniz.Etrafınızda daha duyarlı bir şekilde bakmanızda fayda var. Bugün, iletişim konusunda başarılısınız ve her konuda yaratıcı yönlerinizi anlık olaylardan etkilenerek yeniden şekillendirebiliyorsunuz. Özverili davranışlarınız takdir görecek.

12 Nisan 2021 Pazartesi BAŞAK Burç Yorumu:

Bugün, hırslı ve girişimci yapınızla çevresel iletişiminizde sıra dışı nüanslar yakalayabiliyor ve kendinizi ön plana çıkarmanın alt yapısını hazırlıyorsunuz. Düşüncelerinizde güçlü bir akıcılık var. Yaşam biçiminizde gelişen yeni olaylara hazırsınız. Ruhunuzu geliştirmek istiyorsanız içsel dinginliğinizi sağlamalısınız.

12 Nisan 2021 Pazartesi TERAZİ Burç Yorumu:

Sevgisel beraberliklerden yana olduğunuz için, partnerinizden de, ince ve zarif beklentiler içindesiniz. Olumsuzluklardan uzak bir gün geçirmek istiyor ve sezgilerinizi şaşırtıcı bir şekilde birlikteliğinizi aktarabiliyorsunuz. Bugün, seyahat planları için uygun bir gün. Bir çok alternatiflerin gündem kazanması aklınızı karıştırabilir.

12 Nisan 2021 Pazartesi AKREP Burç Yorumu:

Finans konularında değişik fırsat beklentileri içinde olsanız bile, araştırmalarınızı geniş bir potada incelemelisiniz. Sonradan karar değiştirmek zorunda kalabilir ve zaman kaybına uğrayabilirsiniz.Birlikte çalıştığınız kişilerle ortak çalışmalarınızın altında parasal detaylar yatıyor. Onlara şans vermek isteyebilirsiniz.

12 Nisan 2021 Pazartesi YAY Burç Yorumu:

Maddi konularda kendinizi denetlemek zorundasınız. Bugün, aşırı istekleriniz ve uçucu tavırlarınızdan kaynaklanan sorunlar yüzünden partnerinizle çatışabilirsiniz. Farklı fikirlerde olmanıza rağmen, içsel bağlarınızın güçlü oluşu nedeniyle gün içinde uzlaşmayı sağlayacaksınız.Aşırı öfkelerinizi denetlemelisiniz.

12 Nisan 2021 Pazartesi OĞLAK Burç Yorumu:

Çalışma hayatınızla ilgili değişik düşünceler içindesiniz ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilere güven duymak istiyor ve bu şartları sağlayamadığınız zaman, huzursuz oluyorsunuz. Bugün çift fikirli davranışlarınızla çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Renkli bir gün sizi bekliyor.

12 Nisan 2021 Pazartesi KOVA Burç Yorumu:

Aşk yaşantınızda duygusal bir hava estirdiğiniz gün içinde, bir takım tereddütler yaşayabilirsiniz. Bugün neşeli ve romantik davranışlar sergiliyorsunuz. Çevreniz çok kalabalık ve bir çok kişi sizi etkilemeye çalışacak. Kafanızın karışmasına izin vermemeli ve karşınızdaki kişilere ciddi bir yaklaşım göstermemelisiniz.

12 Nisan 2021 Pazartesi BALIK Burç Yorumu:

Çevrenizde oluşan olaylara farklı bir tavırla yaklaşıyorsunuz. Yaşamınızdaki olayları esnetmek isteyebilirsiniz. Bugün katılacağınız toplantılarda, her kafadan bir ses çıkabilir. Siz, bildiğiniz konularda ısrarla inat etmeniz, bazı olumsuz etkileşimlere neden olacaktır.. Gün içinde haklı olduğunuz görmek, sizi biraz daha rahatlayacaksınız.