FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Kefaret'te büyük şok yaşanıyor! İzleyicilerin uzunca bir süredir farkında oldukları şey gerçek oluyor. Zeynep ve Sinan arasında ipler gerildi.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!
FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Kefaret'te büyük şok yaşanıyor! İzleyicilerin uzunca bir süredir farkında oldukları şey gerçek oluyor. Zeynep ve Sinan arasında ipler gerildi. Aralarına soğukluk giren ikili eskiye dönebilecek mi? Zeynep ve Sinan arasındaki soğukluk izleyiciye yansıyor. Dizinin yeni bölümünde de bu durumla sıklıkla karşılaşacağız. Severek izlenmesinin beraberinde bu tarz ayrılıkların meydana geldiği süreçlerde seyircilerin motivasyonları da düşüyor. Çünkü ikilinin mutlu olduğu anlar seyircilere çok daha keyif veriyor. Ancak senaryo gereğince Sinan ve Zeynep arasında bir ayrılık yaşanabilir. Bu ayrılığın ardından dizi finale doğru gidebilir. Detayları haberimizde sizler için hazırladık...

Kefaret Son Bölümde Neler Oldu?

Ahmet hapse giren Arzu'yu kaybetmenin şaşkınlığıyla geldiği Zeynep'in evinde de rahat edemez ve Meltem'in yanına dönme kararı alır. Elif'in ziyareti sonucunda Arzu büyük bir ruhsal çöküntü içerisine girer ve mahkeme, tedavisinin hastanede sürmesine hükmeder. Sinan, Kadir'in oğlu Kemal'in kumar borçları sebebiyle aldığı ölüm tehtitlerini araştırmaya başlar. Tehditlerin kaynağına giden Sinan'ın sevdiklerinin başına büyük dertler gelir. Fulya, Emre ve Münevver ile Kadir'in Zeynep'in bahçesindeki çifte düğün hazırlıkları düğüne çok az bir süre kala sürpriz bir gelişme ile yarım kalacaktır.

Arzu ameliyattan çıkar fakat sağlık durumu hala ciddiyetini korumaktadır. Bebeği ile çiftliğe yerleşme kararı alan Meltem lehine tanıklık yapmayınca Zeynep, Arzu'yu öldürmeye teşebbüs suçlaması ile tutuklanarak cezaevine gönderilir. Ahmet, Arzu'ya daha yakın olabilmek için tedavisinin devam ettiği hastanede işe girer. Sinan gizli görevini tamamlayarak dönmüştür, cezaevinde zor zamanlar geçiren Zeynep'i kurtarmak adına Arzu ile pazarlık içerisine girmek zorunda kalır.

Kefaret dizisi 11 Nisan Pazar akşamı 21. bölümüyle saat 20.00'de FOX TV ekranlarında seyircisiyle buluştu. Yeni bölüm gelişmeleri seyircilerde büyük merak uyandırdı. Dizide Nurgül Yeşilcay ve Mert Fırat'ın oynadığı karakterlerin yakınlaştığı sahneler büyük bir ilgi ile merak ediliyor. Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın başrollerini paylaştığı Kefaret dizisi yeni bölümüyle bu akşam FOX TV ekranlarında yayınlandı.

Sinan ve Zeynep Ayrılıyor! İzleyici Çok Üzülecek

Kefaret dizisinde Sinan'ın ve Zeynep'in birbirinden koparak ayrılacağı iddia ediliyor. Her ne kadar birbilerini sevseler de önümüzdeki yeni bölümlere kadar bir süre aralarının bu şekilde soğuk olacağı gözlemlenen gelişmeler arasında. Vakit geldiğinde ise büyük bir aşk ile yeniden birbirlerine bağlanacak olan bu çiftin arasındaki soğuk rüzgarlar seyircilerinde meraklanmasına sebep oldu. Sevilerek takip edilen dizinin yakın zamanda sezon finali yapacağı düşünülüyor.