Yarın okullar açık mı? Tüm veliler, öğrenciler ve öğretmenler yarın 12 Nisan 2021 Pazartesi okullar kapanacak mı sorusunun yanıtını merak ediyordu. Artan vaka sayıları ve Ramazan'ın gelmesiyle okulların tatil olacağı konuşuluyordu.

Yarın okullar açık mı? Tüm veliler, öğrenciler ve öğretmenler yarın 12 Nisan 2021 Pazartesi okullar kapanacak mı sorusunun yanıtını merak ediyordu. Artan vaka sayıları ve Ramazan'ın gelmesiyle okulların tatil olacağı konuşuluyordu. Son karar ne oldu? MEB ne açıklama yaptı?

Vaka sayıları günde 50 bini aştı! Türkiye her an tam kapanmamaya gidebilir. 12 Nisan Pazartesi yarın okullar tatil mi olacak sorusu ise en çok merak edilenlerden.. Yarın 12 Nisan Perşembe 2021 okullar açık mı?

Artan koronavirüs vakaları ile Ramazanın başlaması ile birlikte Türkiye'nin tam kapanmaya gireceği bekleniyor. Peki yarın 12 Nisan Pazartesi 2021 okullar tatil mi olacak? Yüzyüze eğitim bitiyor mu? Yarın uzaktan öğretime mi geçilecek?

ZİYA SELÇUK'TAN AÇIKLAMA!Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yaptığı açıklamada öğretmenlerin aşılandığını ve yüz yüze eğitimin devam edeceğini söylemişti. MEB'in yaptığı açıklamada Temmuz ayına kadar okulların açık kalacağı planlandığı öğrenilmişti. Ancak Koronavirüs vaka sayısındaki artış nedeniyle son durum merak edildi ve yarın 12 Nisan Pazartesi 2021 okullar kapanacak mı merak edildi.

Şimdilik Milli Eğitim Bakanlığı'ndan okulların yarın kapanacağına dair bir açıklama gelmedi. Ancak Türkiye'nin koronavirüs tedbirlerinin artacağı bekleniyor. Bu durumda yarın yeni bir genelge ile okullar ara tatile gidebilir.