13 ve 17 Ocak tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için yeni bir kredi kampanyası başladığı haberi verildi.

Son zamanlarda uygun faiz oranları ile birlikte kredi kullanmak isteyen vatandaşları yapı Kredi Bankası tarafından 30000 TL gelir belgesiz, düşük faizli kredi ödenmektedir. Bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız sizlere uygun kredi verecek olan Yapı Kredi Bankasını tercih edilebilir ve hemen sonuç alabilirsiniz. 

Acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kredi ödemelerinde Yapı Kredi Bankası, 30000 TL ödeme vermiş olması durumunda sizlere 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak, rahat bir şekilde krediyi geri ödemenizi sağlamaktadır. 

İhtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara, Yapı Kredi Bankası, 24 ay vadeli ve 12 ay vadeli kredi paketleri de hazırlamaktadır. Banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, Yapı Kredi Bankası üzerinden hemen sizlerde başvuru gerçekleştirebilir, oturduğunuz yerden tek bir kere başvuru yapmış olmanız durumunda sonuç alabilirsiniz. 

Saz çalan kimselere verilen ad hangisidir? Saz çalan kimselere verilen ad hangisidir?

Yapı Kredi Bankası üzerinden SMS atan vatandaşlar hemen sonuç alıyor...

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak, ne kadar kredi onay aldığınızı öğrenmek istiyorsanız, öncelikli olarak bu bankadan kredi kullanacak olan vatandaşların kredi puanı 1400 ve üzerinde olması gerektiğini bilmesi gerekmektedir. 1400 ve üzerinde kredi puanı olan tüm vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası'nın kolay bir şekilde kredi başvuru yöntemlerinden birtanesi olan SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yöntemiyle birlikte hemen sonuç alabilmektedir. 

Sms ile 44 11 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında kredi değerlendirilmesi, hızlı bir şekilde yapılarak sizlere kredi onay alıp almadığınız hakkında bilgilerde, mesaj atmış olduğunuz cep telefonu üzerinden kısa mesaj ile birlikte sizlere gönderilecektir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, öncelikli olarak bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak, 44 11 numarasına gönderin. 

Bu şekilde yapılacak olan kredi başvurularında, banka sizlere sonucu kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte verecek ve onaylanan kredileri, bu tarihler arasında (13-14-15-16-17 Ocak) düşük faiz oranları ile birlikte alabileceksiniz.