Yapı Kredi emekliye yüksek oranda promosyon ödemesi sunuyor. 7000 TL nakit promosyon ödemesi, EYT'liler emekli olduktan sonra 11 bin TL'ye çıkabilir. Peki Yapı Kredi şu an emeklilere ne kadar ödemekte? Eğer promosyon için banka arayışındaysanız Yapı Kredi fırsatlarını kaçırmayın.

Yapı Kredi'nin emekli müşterilerine özel sunmakta olduğu ek ödemeler dikkat çekiyor. Üstelik bonus imkanı ve daha pek çok fırsatla birlikte emekli olmanın tadını sonuna kadar çıkarmalarını sağlıyor. Emekli promosyonundaki 7 bin TL'lik ödemeye zam gelecek mi? Milyonlarca emeklinin aklında bu soru var. Özel bankalar arasında en yüksek ödemeyi sağlayanlardan birisi de Yapı Kredi. Dolayısıyla bankanın zam yapması durumunda diğer bankalardan da benzer hamleler gelebilir.

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

SGK ile Anlaşmaya Varırsa Zam Yapacak!

SGK'nın Yapı Kredi ile emekli promosyon zammı için masaya oturup oturmayacağı soruluyor. Henüz bu konuda resmi adımların atıldığı duyurulmadı. Ancak en kısa sürede bir adımın atılması ve bu adım neticesinde en düşük 11 bin TL'lik promosyonun verilmesi bekleniyor. Yine de resmileşen bir durum olmadığını belirtelim.

Milyonlarca EYT'li Emeklilik Yolunda!

Öte yandan yalnızca hali hazırdaki emekliler değil, ortalama 2 milyon civarında EYT'den emekli olacak vatandaşın bulunduğunu da ekleyelim. EYT'liler emekli olduğu vakit promosyon ödemelerine zam yapabilir. Bu doğrultuda EYT'lilere sunulacak fırsatlar da tekrardan gözden geçirilecek. Bakalım milyonlarca EYT'li, kamu bankalarını mı yoksa kendisine en yüksek promosyon ödemesini teklif eden bankayı mı tercih edecek göreceğiz. BDD promosyon ödemelerinde en düşük ödemenin, en düşük emekli maaşının 2 katı olacağı yönünde karar alır ise çok farklı promosyon tutarları ile karşılaşabiliriz.

Yapı Kredi Güncel Emekli Promosyonu!

Eğer emeklinin maaşı 3.499 TL ve altı ise 4.200 TL; 3.500 TL-7.499 TL arasında maaş alıyorsa 4.900 TL; 7.500 TL- 9.999 TL arasında maaş alıyorsa 6.300 TL; 10.000 TL’ nin üzerindeyse 7.000 TL nakit promosyon ödeniyor.