13 milyon emekli için son karar açıklandı! TBMM'den bugün geçti ve 9000 TL ödenecek!

Türkiye'de 13 milyon emekliye yönelik olarak duyurulan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile ilgili önemli bilgiler paylaşıldı. Bu kampanya kapsamında, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank aracılığıyla emekliler 9000 TL'ye kadar kredi kullanma fırsatına sahip olacaklar. Kredi başvuruları, emekli maaş hesapları üzerinden yapılabilecek ve en fazla 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulacaktır.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Ziraat Bankası: Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen emeklilere banka şubelerini ziyaret ederek kimliklerini yanlarında bulundurarak kolayca başvuruda bulunma olanağı sunmaktadır. Ayrıca, emekli maaş hesaplarınız üzerinden internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak veya banka şubelerini ziyaret ederek 36 ay vadeli 9000 TL ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilere "acil ihtiyaç kredisi kampanyası" adı altında sunulan bu kredilerle ilgili sonuçlar 5 dakika içinde verilir ve aynı gün içinde hesaplara yatırılır. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi almak isteyenler ayrıca mobil uygulamayı kullanarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Vakıfbank: Devlet bankası olan Vakıfbank, ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında başvuruları kabul ediyor ve emeklilere 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi imkanı sunuyor. Emekli maaşını Vakıfbank üzerinden alanlar, Vakıfbank mobil uygulaması aracılığıyla başvurularını yapabilirler. Bu sayede haftanın her günü ve her saatinde ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanına sahip olurlar.