ING bank tarihi faiz indirimi yaptı! Tüm ihtiyaçlarınız için 1,35 faizli, 3 ay geri ödemesiz, 10.000 TL veriyor.

Ziraat Bankası'nın Binlerce TL Verdiği Kampanyalar Bitiyor! Birkaç Güne Bitecek Kampanyaları İnceleyin! Ziraat Bankası'nın Binlerce TL Verdiği Kampanyalar Bitiyor! Birkaç Güne Bitecek Kampanyaları İnceleyin!

 Özellikle son aylarda ciddi acil nakit sıkıntısı çeken vatandaşlar için düşük faizli krediler son derece önemli. Bankalarda vatandaşların bu ihtiyacını bilerek peşpeşe kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Yeni bir kampanya duyurusu da ING Bank'tan geldi. ING Bank, bu kampanyası ile birlikte tarihi faiz indirimine imza atarken 36 ay vade seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınıza özel 10.000 TL ihtiyaç kredisi sağlıyor. Üstelik de ING Bank'ın yeni kredi kampanyasında 3 ay geri ödeme yok.

Nakit sıkıntısı çeken vatandaşlar genellikle bankaların sağladığı düşük faizli uygun geri ödeme koşulları olan kredilere ilgi göstermeye devam ediyor. Bankalarda vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda her ay yeni kampanyaları ile kredi sağlıyor. Özellikle 3 ay geri ödemesiz kredi seçenekleri vatandaşların yoğun ilgisini çekerken, bu yönde Ekim ayının ilk duyurusu ise Türkiye'nin en çok tercih edilen özel bankalarından olan ING Bank'tan geldi. ING Bank müşterilerine özel 3 ya da 6 ay geri ödemesiz kredi seçenekleri sağlıyor. Üstelik de vade sayısı 12 aydan 36 aya kadar değişiyor. Kendi bütçenize göre planlama yaparak 36 aya Varan vade seçenekleri ile ING Bank'ın düşük faizli kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Peki ING Bank ihtiyaç kredisi başvuru şartları neler?

ING BANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Türkiye'de son yıllarda Atılım gösteren özel bankalar arasında yer alan ING Bank müşterilerine özel düşük faizli kredi fırsatlarına devam ediyor. Üstelikte 3 ay ve 6 ay geri ödemesiz dönemleri bulunan krediler 36 aya varan vade seçenekleri ile veriliyor. ING Bank tarafından bu sabah saatlerinde yapılan açıklamaya göre tüm ihtiyaçlarınız için 1.35 faiz oranı ile 10.000 TL ihtiyaç kredisi sağlanacak nokta ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen vatandaşların kredi notu 1850 ve üzerinde olursa vade seçeneği 36 aya kadar uzayacak. ING Bank'ın turuncu ekstralı kredilerinde ise faiz oranları yüzde 1.59 dan başlıyor Ancak sözleşmeler değişmiyor. ING Bank'ın 10.000 TL acil nakit kredi kampanyasından faydalanan vatandaşlar aylık 369 TL geri ödeme yapacak.

ING BANK KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

ING Bank'tan kredi kullanmak isteyenler için başvuru şartları da belli oldu. Yukarıda da belirttiğimiz gibi kredi notu 1850 ve üzerinde olan vatandaşlar bu kampanyadan düşük faizli olarak faydalanabiliyor. Bunun yanında genel başvuru şartları arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, bankalarda sicil notu bozuk olmamak gibi kurallar aranıyor. Aynı zamanda vatandaşların düzenli geliri olması ve krediyi ödeyecek şekilde gelirini belgelemesi gerekiyor.

ing-bank-tarihi-faiz-indirimi-yapti-tum-ihtiyaclariniz-icin-135-faizli-3-ay-geri-odemesiz-10000-2

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

ING Bank, dijital bankacılık kanallarını en etkili kullanan bankalardan biri. ING Bank kredi başvurusu yapmak isteyenler online bankacılık ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden anında başvuru yapabiliyor. Aynı zamanda en yakın ING Bank şubesine giderek başvuru işlemlerini tamamlamak de mümkün. ING Bank kredi başvurusu sırasında müşterilerinden herhangi bir evrak ya da kefil istemiyor. Ancak yine de bankanın evrak ve kefil isteme Hakkı saklı tutuluyor.