Emekli maaş hesapları üzerinden 15 bin TL'ye kadar gelir belgesi, destek almak isteyen kişiler için bankalar yayınlandı.

Emekli maaş hesabınız üzerinden ihtiyaç kredisi kredi kartı gibi kredili ürünleri kullanmanız durumunda bankalar tarafından sizlere hazırlanan devamda sürekli olarak güncel kredi limitleri bulunmaktadır. Kamu bankası olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de emekli maaşı olan vatandaşların daha önce kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapmış olmaları durumunda, 15 bin TL kredi ödemesi 36 ay vadeli banka hesabına yatırılmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları bu kampanyada özellikle kendi bankasından emekli maaşı olan veya maaş müşterisi olmak isteyen kişilere ödeme vererek gelir belgesiz, düşük limitlerde kredi imkanı sağlamaktadır. 

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalardan, banka kredi politikalarına uygun olan tüm emeklilerin 75 yaşına kadar kredi kullanabileceğini söyleyebiliriz. 50000 TL'ye kadar yapılacak olan tüm kredi ödemelerinde en fazla 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturarak kredi kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler ise Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubelerine gitmeden işlemlerini, bankanın mobil uygulamaları üzerinden 7 24 yapabilmektedir. 

En Az 16 Milyon Kişiye 6000 TL Ödenecek! Cumhurbaşkanı Erdoğan Onayını Verdi Sıra Ödeme Gününde... En Az 16 Milyon Kişiye 6000 TL Ödenecek! Cumhurbaşkanı Erdoğan Onayını Verdi Sıra Ödeme Gününde...

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank kredi başvurusu...

15 milyon emekliye, 15 bin TL nakit kredi ödemesi ay sonuna kadar devam edeceği açıklandı. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Size en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi ödemesinden faydalanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde bireysel müşteri temsilcisi üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu değerlendirilerek, şube yetkisinde onay verilmektedir. Hangi banka üzerinden emekli maaşınızı alıyorsunuz o bankanın şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilir ve dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

eee-Kopya-1024x683-1

Emekli maaş müşterileri yapmış oldukları bu başvurularda özellikle diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak için de Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli kredisi kullanabilir. 15000 tl haricinde yüksek limitli kredi kullanacak olan kişilerde yine banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte Bireysel temsilci den kredi başvurusu yapabilmektedir. 

Daha önce bankalar üzerinden kredi kullanan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden bankanın resmi internet sitesinden giriş yaparak, internet şubesi üzerinden ve müşteri hizmetleri numaraları üzerinden de işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.