Kimlik numarası üzerinden yapı Kredi Bankası aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi olarak 50000 TL ödeme alabilirsiniz.

Kimlik numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada kimlik numarası sorgulaması yapan kişilere 50000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi verileceği açıklandı. Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirmek isteyen bireysel müşteriler kredi ödemelerini gerçekleştirebilmeleri için bankanın uyguladığı kredi politikalarına uygun bir müşteri olması isteniyor. 

Tc kimlik numarası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi onayı alabileceğiniz bu kampanyalarda özellikle bireysel müşterilerin kredi puanı 1400 VE ÜZERİNDE olması isteniyor. 

BAŞVURU 

Kimlik numaramız üzerinden nakit kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası, sizlere, SMS ile sonuç veriyor. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak, 44 11 numarasına mesaj göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacak ve ne kadar kredi onayı aldığınızı göreceksiniz. 44 11 numarasına gönderilecek olan mesaj sonrasında başvurularını gerçekleştiren tüm vatandaşların kimlik numaraları üzerinden sorgulamalar gerçekleştirerek, ne kadar kredi onayı aldıkları daha önceki banka, çalışmalarına bağlı olmaktadır. 

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Ekonomik sıkıntı yaşayan ve acil para ihtiyacı olan emeklilerde bu kredi kampanyalarına katılarak istedikleri zaman kredi başvurusunda bulunabiliyor ve 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi ödemesi olabiliyor. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurunuzu Yapı Kredi Bankası üzerinden yapmak istiyorsanız, maaş, taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve daha sonra da bu bankanın, sizler için vermiş oldu, emekli promosyon kampanyalarından da ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz. 

Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ile birlikte devlet memuru olan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirebilecekleri bu kredi kampanyalarından faydalanabilmeleri için yapı Kredi Bankası müşterisi olması durumunda, Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden işlem yapılıyor. Bankanın internet bankacılığı uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirirsiniz 7 24 kredi onayı alabilir, onaylanan tutar, hemen hesabınıza yatırabilirsiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak yeni bir kredi paketi hazırlandı. 50000 TL ve üzerinde kredi başvurusu yapabilecek yüksek limitli kredi kullanmanız durumunda diğer bankadaki borcunuzu kapatacaksınız.