Emekliye yapılacak ek ödemeler Başladı. Emekli maaşı 5500 TL ve üstü olan bütün vatandaşlara ek ödemeler var.

EYT'liysen Promosyonun Daha Fazla Oluyor! SGK Emeklileri İçin Yüksek Promosyon Fırsatı! EYT'liysen Promosyonun Daha Fazla Oluyor! SGK Emeklileri İçin Yüksek Promosyon Fırsatı!

Şubat ayında emekli promosyonları ödemeleri güncellendi. SSK BAĞ-KUR ve memur emeklisi olan vatandaşların alacağı ek ödemeler arttı. Hemen emekli maaşınızı taşıyıp 36 aylık taahhüt vererek ödemeden faydalanabilirsiniz. 7500 TL tutarına varan promosyon fırsatı için başvuru şartları ve detaylar haberimizin devamında yer alıyor.
Emekli Promosyonları Ödemeleri Başladı
ING Bank'tan emekliler için verilen yeni promosyon duyurusu geldi. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre emekli maaşına ek olarak 7500 TL tutarına varan promosyon fırsatı sunulacak. Aynı zamanda maaşını taşıyan emeklilere ve ING Bank'ın kredi kartlarını kullanan emeklilere 1000 TL tutarında bonus da sağlanacak. Yani emekli vatandaşların ING Bank'tan toplam Kazancı 8.500 TL'ye ulaşacak.
Resmi Açıklama Geldi
ING Bank emekli promosyon duyurusu ING Bank’ın resmi internet sitesi üzerinden yapıldı. Emekli maaşını taşıması karşılığında promosyon fırsatından faydalanmak isteyen emekliler ING şubelerinden ve E-Devlet üzerinden maaş taşıma işlemlerini yapabilecek. Emekliler maaşlarını ING Banka taşıdıktan sonra EFT havale ve fast gibi para transferi sistemlerini ücretsiz olarak yapabilirken aynı zamanda ING Bank'ın kredi kartlarına da 1 yıl boyunca ücret ödemeden kullanma fırsatı yakalayacaklar.
Emeklilere Düşük Faiz Fırsatı
ING Bank, emekli promosyon fırsatından faydalanmak için maaşını taşıyarak banka müşterisi olan emekli vatandaşlara düşük faizli kredi fırsatı da sunuyor. Emekli maaşını taşıyan SSK BAĞ-KUR memur emeklisi olan vatandaşlar kendi belirledikleri limitlerde 1.24 faiz oranı ile birlikte kredi kullanma şansına sahip oluyor. Aynı zamanda ING Bank'ta turuncu ekstra Avantajlarından yararlanma fırsatı da emekli vatandaşları bekliyor. Peki, emekli maaşını ING Bank’a taşımayı düşünen vatandaşlar ne kadar promosyon tutarı kazanacaklar? Detaylar haberimizin devamında yer alıyor.
ING Bank Promosyon Ücretleri Ne Kadar?
ING Bank 2023 Şubat ayı promosyon ücretlerini de güncelledi. Yeni gelen güncellemeye göre emekli maaşı 5500 TL tutarına kadar olan emekli maaşı alan vatandaşlar 4.500 TL promosyon, 5500 TL ile 7.500 TL arası emekli maaşı olan emekli vatandaşlar 5250 TL promosyon, 7.500 TL ile 10.000 TL arası emekli maaşı olan emekli vatandaşlar 6750 TL promosyon ve emekli maaşı 10.000 TL ve üstü olan emekli vatandaşlar ise 10.000 TL tutarına varan maaş promosyonu alabilecek. Aynı zamanda maaşını ING Bank’a taşımak isteyen ve bu promosyon tutarlarından yararlanmak isteyen emekli vatandaşlar ING Bank'ın kredi kartlarına da 1 yıl boyunca ücret ödemeden kullanma fırsatı yakalayacaklar.
ING Bank Emekli Promosyonları Süresi Ne Kadar?
Emekli promosyon kampanyası başvuruları 28 Şubat 2023 tarihine kadar devam ediyor. Bu tarihe kadar maaş taşıma işlemlerini yapan emekli vatandaşlar 3 yıl boyunca banka müşterisi olma taahhüdü veren emeklilerin tamamı turuncu ekstra avantajlarından da faydalanabiliyor. Emekli maaşınızı ING Banka taşımak için banka şubelerinden, , mobil bankacılığı, telefon bankacılığından ve internet bankacılığı aracılığı ile işlem yapabilirsiniz. Aynı zamanda E-Devlet üzerinden de maaş taşıma ve ING Bank’lı olma başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
3 Günde Hesabınızda
ING Bank, emekli promosyon fırsatından faydalanan tüm emekli vatandaşlar karşılıksız ve geri ödemesiz olarak promosyon ödemelerini sadece 3 gün içinde alabilme imkanı sunuyor. Ancak yeni emekli olan vatandaşlar için süreç bir ay kadar uzayabiliyor. ilk emekli maaşını ING Bank üzerinden alan yeni emekli olan vatandaşlara maaşları ile birlikte promosyon ödemesini ATM'den çekebiliyor.