3 bankadan emekliyi ihya edecek yeni bir açıklama geldi. O bankalar emekliye maaşın 10 katına kadar ödeme yapılacağı duyuruldu.

Emekli maaşı alan herkesi çok yakından ilgilendiren açıklama geldi. SSK, BAĞ-KUR, Memur emeklisi fark etmeksizin tüm vatandaşlara maaşının 10 katına kadar destek ödemesi sağlanacak. 3 banka birlikte emekli vatandaşlara nefes aldıracak önemli bir kampanyaya imza atıyor. Düşük faizli bir ihtiyaç kredisinden faydalanmak istiyor ve arıyorsanız bankaların bu kampanyasına dahil olmak için hiç zaman kaybetmeyin. Bu kampanyayı kaçıran herkes sonra çok üzülür. İşte emekliye özel yeni kredi desteği ile ilgili detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

İşte O 3 Banka

SSK, BAĞ-KUR, Memur emeklisi milyonlarca kişiye 3 bankadan gece yarısı havalara uçuracak duyuru geldi. Maaşın 10 katına kadar düşük faizli ihtiyaç kredisi alabilme imkanınız bulunuyor. Ziraat Bankası, Denizbank ve Garanti Bankası, koşulsuz, şartsız, belgesiz başvuruda bulunan tüm vatandaşlara ihtiyaç kredisi verecek. Başvuru detayları da duyuruldu. Emekli vatandaşlar bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecekler özellikle çektikleri ihtiyaç kredisini çok düşük bir faiz oranı ile birlikte geri ödeyebilme imkanı bulacaklar. Ayrıca bu üç bankadan birine emekli maaşını taşıyan emekli vatandaşlara bankalar promosyon ödemesi gerçekleştirerek de ceplerini dolduracaklar. İşte emekliyi rahatlatacak o kampanyanın tüm detayları haberimizin devamında yer alıyor.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Maaşın 10 Katına Gelir Belgesiz Kredi İmkanı

Ziraat Bankası, Denizbank ve Garanti Bankası başvuru yapan tüm emeklilere maaşın 10 katına kadar nakit desteği verileceğini açıkladı. İsterseniz kendi istediğiniz tutarda isterseniz de bankalar tarafından belirlenen tutarda kredi başvurusu yapabilirsiniz. Emekli vatandaşlara özel olarak hazırlanan bu paket kapsamında en düşük emekli maaşı üzerinden alabileceğiniz kredi 55 bin TL tutarlarına kadar yükseliyor. Elbette daha yüksek emekli maaşı alan vatandaşlar için 10 katı ödeme daha da fazla oluyor. Yani 10 bin TL tutarında emekli maaşı alan vatandaşlar 100 bin TL tutarına kadar nakit desteğinden faydalanabiliyorlar.  Kampanya sadece emekli vatandaşlar için gerçekleştiriliyor ve bu bankalardan birinin müşterisi olunması gerekiyor.

Düşük Faiz İle Kredi İmkanı

Bankaların emekli vatandaşlara özel olarak hazırladıkları düşük faizli kredi kampanyalarından Faydalanmak isteyenler banka şubelerinden ya da bu bankaların mobil ve internet bankacılığı hizmetleri üzerinden başvuruda bulunarak yapabilir. Emekli vatandaşlarda aranan tek bir şart bulunuyor o da  bankalara borcu bulunmaması. Yani başvuruda bulunmak isteyen emekli vatandaşın bankaların kara listesinde olmaması ve kredi notunun da kredi kullanmaya uygun olması. Bu durumları karşılayan bütün emekli vatandaşlar bu üç bankadan birini seçerek emekli maaşının 10 katına kadar olan bu nakit desteğinden yararlanabilirler.

Ayrıca Promosyon Alma İmkanı

Bu şartları taşıyan emekli vatandaşlar gelir belgesiz ve kefilsiz şekilde kredi desteği olabiliyor. Ziraat Bankası, Denizbank ve Garanti Bankası emekli vatandaşlar herhangi bir ipotek ya da teminat istemiyor. Sadece emekli maaşınızı bu bankalardan herhangi birine taşımanız gerekiyor. Üstelik bu üç banka emekli maaşını taşıyarak 36 ay yani 3 yıl taahhüt veren emekli vatandaşlara promosyon fırsatı da sunuyor. Ziraat Bankası emekli vatandaşlara 5 bin TL tutarına kadar Denizbank ve Garanti Bankası ise emekli vatandaşlara 7 bin TL tutarına kadar promosyon alma şansını sunuyor. Emekli maaşınızı bu üç bankadan birine taşıyarak hem emekli maaşınızın 10 katı kadar nakit desteğinden faydalanabilirsiniz hem de bu sayede promosyon fırsatlarından yararlanma imkanı elde edebilirsiniz.