15 Milyona Yakın Tüm Emekliler, Sizin İçin Haber Geldi: Ziraat, Vakıf ve Halkbank Açıkladı...

Emekli maaşı hesapları üzerinden yapılacak olan ödemeler sonrasında nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve onaylanan krediler aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır. 15 milyondan fazla olan emekli için ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin maaşları eğer Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden alınıyorsa 50.000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak bankanın sizler için yapmış oldukları düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. 

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı almayan vatandaşlara ise şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalardan faydalanmak istiyorlarsa şartlar dahilinde aynı gün içinde hesaplarını ödemeler yatırılmaktadır. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilere 50.000 TL 36 ay vadeli Kredi verilmektedir. 

Emekli maaşı hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek kredi alabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız şartlara uygun olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir onaylanan krediler aynı gün içinde hesaplarına yatırılır. Emekli maaşınızı ilk defa bu bankalara taşımanız durumunda diğer bankadaki olan borçlarınızı kapatmak için de hem ihtiyaç kredisi hem de transfer kredisi kullanmanıza imkan sağlayacak olan kamu bankaları sizlere vermiş oldukları tüm kredilerde düşük faiz oranlarından yararlanarak işlem yapacaktır. 

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank özellikle bankamatik kartı kullanan vatandaşların internet bankacılığı uygulamalarını kullanmaları durumunda şubelere gelmeden de ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 90 gün ertelemeli olarak verilecek bu kredilerde şartlar dahilinde aynı gün içinde hesaplarını ödemeler yapılacak ve onaylanan bu kredilerde de 5 dakika içerisinde sonucunu öğrenebileceğiniz kampanyalara ortak olacaksınız.