15 Nisan Burç yorumları! 15 Nisan 2021 Günlük burç ve astroloji yorumu! 15 Nisan burçlar ne diyor? Sizler için 15 Nisan 2021 burç yorumları derledik! 15 Nisan günlük burç yorumu ne diyor? 15 Nisan Burç yorumları! Astroloji uzmanları tarafından 15 Nisan

15 Nisan Burç yorumları! 15 Nisan 2021 Günlük burç ve astroloji yorumu! 15 Nisan burçlar ne diyor? Sizler için 15 Nisan 2021 burç yorumları derledik! 15 Nisan günlük burç yorumu ne diyor?

15 Nisan Burç yorumları!

Astroloji uzmanları tarafından 15 Nisan burç yorumları açıklandı. Peki, 15 Nisan burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Plüton ve Venüs arasındaki sert görünümün sonuçları neler olacak? Mars hangi burçları aşk, sağlık ve para alanlarında destekleyecek? İşte detaylar…

15 Nisan 2021 Perşembe burç ve astroloji yorumu!

Nisan ayının ikinci yarısında hızlı ve önemli gezegen hareketleri yaşanmaya devam ediyor. Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay’ın etkileri hissediliyor. Aşkın gezegeni Venüs tarafından da desteklenen Yeni Ay, hayatınızla ilgili yeni ve köklü kararlar almanız için baskı uyguluyor. Merkür ve Venüs’ün Koç burcunda buluşması ilişkileri de hayatınızın merkezine taşıyor. Aşk hayatınızda renkli ve heyecan dolu anlar yaşanmaya başlayacaktır. Özellikle hayatında kimse bulunmayan kişilerin aşktan yana yüzleri gülmeye başlayacak. Nisan ayı yeni bir dönem için geçiş süreci olarak değerlendirilebilir. Birbirinden önemli gezegen hareketlerinin yaşanacağı ay boyunca kendinizi de keşfetmeye başlayacaksınız. Yeni hobiler edinmek en önemli önceliklerinizden birisi haline gelecek. Hava grubu burçları Kova ve Terazi içinse sosyal hayatlarındaki canlılık artacaktır. Aynı şekilde İkizler burçları da hem sosyal hayatlarında hem de kariyer alanında atılım gerçekleştirebilecek. Koç burcunun özelliklerinin yoğun bir şekilde hissedildiği süreç boyunca liderlik vasfınızın açığa çıktığını göreceksiniz. Hırslı ve azimli bir şekilde hayata tutunma mücadelesi vereceğiniz bu süreçte enerjinizde yüksek olacaktır. Şansın gezegeni Jüpiter’in de devreye girdiği Yeni Ay boyunca değişimin sancılı ama heyecan verici yanlarını keşfedeceksiniz. Bu süreçte maddi olarak sıkıntıları bulunanların çözüm odaklı yaklaşım şeklini tercih ettiği görülecektir.

Merakla takip edilen 15 Nisan burç yorumlarını sizler için hazırladık. Toprak grubu burçları Oğlak, Boğa ve Başak açısından iş alanındaki gelişmelerin hız kazandığı bir gün yaşanacak. Haftanın yoğunluğunu üzerlerinde hissetmeye başlayacak olan Boğa burçları sinirli anlar yaşayabilir. İletişim kurmakta zorluk yaşadıklarını hissedebilirler. Özellikle iş arkadaşları ile aralarındaki rekabetin artması ilişkilerinde sorunlara neden olacaktır. Finansal olarak birikimlerini değerlendirme istekleri yeni bir arayışın kapılarını açacaktır. Yeni Ay döneminde şans faktörünün etkisinin artması yeni yatırım planlamaları yapmalarını sağlayacaktır. Farklı bir iş alanına yönelme isteklerini aileleri ile paylaşmaya karar verebilirler. Aile içerisindeki ilişkilerde geçmişten gelen sorunlarla yüzleşme istekleri devam ediyor. Enerjileri yükselse dahi hayatlarına dair oluşan soru işaretlerinin yükünü taşadıkları için yorgun hissedebilirler. Başak burçları ise düzensizlik içerisinde düzen kurma gayretini sürdürüyor. Sinirli ve ani tepkiler vermeye meyilli oldukları bu süreç içerisinde kırıcı olabilirler. Hayal kırıklıklarını yansıtmaktan çekinmeyecekler. Açık ve net iletişim tarzını benimseyen Başak burçları yakın çevrelerindeki insanlardan da benzer bir yaklaşım talep edebilir. Öte yandan kariyerlerinde yeni gelişmeler yaşanacaktır.

İşlerine daha fazla önem vermeye başlayacakları için fırsatları değerlendirme odaklı olacaklardır. Aşk hayatlarında ise durgunluğu kırmaya yönelik adımlar atabilirler. Evlilik düşüncesi bulunan Başak burçlarının bir süre daha beklemede kalması gerekebilir. Zira, hayatlarında farklı bir yönde ilerleme kararı almaları muhtemel görünüyor. Değişime en çok ihtiyaç duydukları bir dönemden geçiyorlar. Su grubu burçları Balık, Akrep ve Yengeç açısından gelir ve giderler arasındaki dengesizliğin öne çıkacağı bir gün olacaktır. Gelirlerini artırmak için daha yoğun bir çaba içerisinde giren Akrep burçları ek işleri takip etmeye başlayabilir. Aile içerisindeki sorumluluklarının artması psikolojilerini olumsuz yönde etkileyebilir. Hayatı kaçırdıkları hissiyatına kapıldıkları anların sayısı artmaya başlayacaktır. Balık burçları aile bireylerine karşı daha hassas bir yaklaşım içerisine giriyor. Aile içerisinde küslükleri sona erdirmek için fedakarlık yapmaları gerekebilir. Geçmişte yaptıkları hataları tekrarlamamak için dikkatli hareket etmeye karar verebilirler.

15 Nisan 2021 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:

Bugün tavırlarınızda belirli bir inatçılık gözleniyor. Çevrenizin yardımına ihtiyaç duyduğunuz halde, güçlü gurur duygunuzla hareket ediyorsunuz. İçinize dönük davranışlarınız yüzünden yalnızlığı tercih edebileceğiniz bir gün yaşıyorsunuz. İçsel sesinizi dinleyerek doğruları bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

15 Nisan 2021 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:

Maddesel konularda kendi bildiğiniz şartlardan vazgeçmek istemiyorsunuz. Koşullarınızı genişletmek amacı ile hareket etmeli ve çevrenize mantıklı fakat kişisel menfaatlerinizi ön plana çıkaracak şartlarla yaklaşmalısınız. Bazen çekimserliğiniz yüzünden çok şey kaybedebiliyorsunuz. Sabırlı olmak her zaman avantaj olmuyor.

15 Nisan 2021 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:

Ay'ın bulunduğu konum, duygusal yönlerinizi ortaya çıkarırken çevrenizdeki ilişkilere daha farklı bakabiliyorsunuz. Onların problemleri sizin için önem kazanacak. Kardeşler arası iletişim yoğun olduğu bir gün. Karşılıklı ilişkilerinizi pekiştirecek aktiviteler söz konusu olacak. Romantik sözcükler önem kazanıyor.

15 Nisan 2021 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:

Partnerinizin sizi ikna etmesi için zaman alacaktır. İnatçı bir tutum içindesiniz. Heyecanlarınızı baskı altında tutarak düşünceleriniz paylaşmak istemiyorsunuz. Güçlü bir paylaşıma ihtiyaç duyduğunuz için düşüncelerinizi kolay bir şekilde karşınızdaki kişiye teslim edemiyorsunuz. Bugün biraz esnemeye ihtiyacınız var.

15 Nisan 2021 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:

Bilinç altınızda yoğun duygular ve gizli öfkeleriniz var. Düşüncelerinizde bazı yeniliklere ihtiyaç duyuyor olsanız bile uygulama konusunda oldukça titiz davranıyorsunuz. Çalışma yaşantınızda aksayan durumlar için, gerekli motivasyona sahip olabilirsiniz, fakat göz ardı ettiğiniz konular size sorun yaşatacaktır.

15 Nisan 2021 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:

Hızlı düşünüyor ve kendinize her konuda güveniyorsunuz. Başlattığınız işleri bitirmek konunda aceleci tavırlarınız var. Bugün, iyi niyetli ve yapıcı davranışlar içindesiniz ve başlattığınız işleri tamamlamak istiyorsunuz. Arkadaşlarınızla birlikte bazı düşünce paylaşımı içinde olabilirsiniz. Bazı sırlarınızı kendinize saklama niyetindesiniz.

15 Nisan 2021 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:

Bugün hırslarınızda değişimler söz konusu. Karşınızdaki kişilerin size sunduğu tekliflere temkinli ve isteksiz davranıyorsunuz. Kendinizi güçlü ve gururlu hissediyor ve bazı konumlarınızın size getireceği olanaklara ince hesaplarla yaklaşıyorsunuz. Geçmişte yaşadığınız bazı problemlerin tekrarlanmasından korkuyorsunuz.

15 Nisan 2021 Perşembe AKREP Burç Yorumu:

Sabırlı ve istikrarlı davranışlarınızla ideallerinizde ısrarcı bir tutum izliyorsunuz. Olaylardan ders almasını bilen bir yapınız var. Bugün bulunduğunuz ortamlarda entelektüel davranışlarınızla çevrenizi olumlu etkiliyorsunuz. Romantik ve duygusal yönleriniz ön plana çıkıyor. Yolculuklar gündeme gelecektir.

15 Nisan 2021 Perşembe YAY Burç Yorumu:

Maddesel kaygılarınız var. İşinizle ilgili duygusal paylaşım içinde olduğunuz kişilerle yüksek bir performans sergiliyorsunuz. Ailenizin yardımını almaktan hoşlanıyorsunuz. Onlarla sevgisel alış verişlerde olduğunuz zaman, çevrenizle daha pozitif bir iletişime giriyorsunuz. Kafanıza taktığınız konularda, başarılı çalışmalara gireceksiniz.

15 Nisan 2021 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:

Ay karşıt burcunuzda ilerliyor, partneriniz ve ortak ilişkilerinizle ilgili kuşkucu davranışlar gösterebilirsiniz. Bugün katılacağınız toplantılarda istekli ve kararlı görünmek zorundasınız. Yapacağınız her türlü fikir alış verişlerinde önce karşı tarafı ikna etmeli ve daha sonra kurallarınızı uygulamalısınız. Tatminkar olmak için şartlarınızı zorluyorsunuz.

15 Nisan 2021 Perşembe KOVA Burç Yorumu:

Çalıştığınız kişilerle ve kişisel deneyimlerinizle ilgili genişlemeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Belli kalıpların kişisi değilsiniz ve yenilenme duygusunu hissetmediğiniz zaman huzursuz ve kaprisli oluyorsunuz. Bugün, çalışma arkadaşlarınız sizi anlamakta güçlük çekecekler. Bazı olayları yanlış yorumlamalarına neden oluyorsunuz.

15 Nisan 2021 Perşembe BALIK Burç Yorumu:

Duygusal tatminler yaşamadan yapacağınız işlerde başarılı olamıyorsunuz. Bugün çalışmalarınızın sizi anlamlı bir yerlere getireceğinden emin olabilirsiniz. Sosyal yaşamınızda hareketlenme söz konusu olurken, yalnız Balıklar karşılarına çıkacak karşı cins ile uzun vadeli birliktelikler kurabilirler.