Sen Çal Kapımı dizisinin hayranlık uyandıran partnerleri Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkı nihayet ağızlarından onaylandı! Hande Erçel ve Kerem Bursin yakalandı! Fox'un romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'da harika bir uyum yakalayan Hande Erçel ve Ker

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar
Sen Çal Kapımı dizisinin hayranlık uyandıran partnerleri Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkı nihayet ağızlarından onaylandı!

Hande Erçel ve Kerem Bursin yakalandı!

Fox'un romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'da harika bir uyum yakalayan Hande Erçel ve Kerem Bursin arasında defalarca aşk olduğuna dair iddialar ortaya atılmıştı. Hatta en son ikilinin ayni evde kaldığı kameralara yakalanmıştı. Hande Erçel sabah sitenin ön kapısından çıkarken Kerem Bursin sitenin arka kapısından çıkmıştı.

Hande Erçel ve Kerem Bursin yinede aşk söylentilerini açıklamamış ancak yalanlamamışlardı da. İkiliye yakın kaynaklar sürekli olarak aşk söylentilerini iddi etsede hala el ele kameralara poz vermemişlerdi. Kerem Bursin ve Hande Erçel hayranları heyecanla bu aşk itirafını beklerken beklenmedik bir magazin bombası patlamıştı.

Geçtiğimiz haftalarda Hande Erçel'in adı ünlü işadamı Murat Akdoğan'ın oğlu Muratcan Akdoğan ile anılmıştı.

Hande Erçel bu iddiaları yanıtsız bırakırken, Murat Akdoğan'ın bu ilişkiyi onaylamadığı iddia edilmişti.

Tüm bunların üzerine Kerem Bursin'in de adı dizideki bir diğer rol arkadaşı Melisa Döngel ile anılmıştı.

Hande Ve Kerem yakalandı!KABUL ETTİLER!

Ancak gerçek ortaya çıktı! Beklenen itiraf iki yıldız isimden nihayet geldi!

Hayranların sürekli olarak aşklarını kabul etmelerini bekledikleri ikili nihayet kameralara itirafta bulundu!

Önceki gün İstinye'de görüntülenen ikili gazetecilerin aşk sorularına yanıt verdi. Muhabirlerin "Spora bile beraber geliyorsunuz. Aşk söylentilerine ne diyeceksiniz?'' sorusuna Kerem Bursin ''Bu konuyla alakalı bir gelişme olursa haberdar olacaksınız.Çok konuşmaya gerek yok bence." dedi.

Kerem Bursin'in bu itirafı aşk söylentilerini kan etti olarak yorumlandı. Bu görüntüler özellikle ikilinin hayranları tarafından büyük bir heyecanla karşılandı.