16 Ekim 2021 bugünkü maçlar futbol Tutkunları tarafından arama motorunda yoğun bir şekilde araştırılıyor. Günün maç programı, Türkiye'de ve dünyada oynanacak futbol karşılaşmalarının yorum ve analizleri futbolseverlerin her zaman olduğu gibi yine gündeminde. Süper Lig’de TFF 1. Lig'de oynanacak olan maçların yanı sıra dünya liglerinde oynanacak olan maçlar da futbolseverler tarafından yakından takip ediliyor. Peki 16 Ekim 2021 Bugün hangi maçlar var? 16 Ekim 2021 Bugün kimin maçı var? işte 16 Ekim bugünkü maçlar ve günün maç takvimi…

Hafta sonunun gelmesi ile birlikte futbol maçları da start verdi. Hem Türkiye'de hem de dünyada onlarca maç oynanacak. Futbol tutkunları ise yağmurlu bir hafta sonunu TV karşısında futbol maçlarını izleyerek geçirmeyi planlıyor. O nedenle sabah saatlerinden bu yana milyonlarca futbolsever arama motorunda Bugün hangi maçlar var sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki 16 Ekim 2021 bugünkü maçlar belli oldu mu? 16 Ekim 2021 Bugün hangi maçlar var? İşte 16 Ekim Süper Lig ve dünya ligleri maç programı…

16 EKİM 2021 BUGÜNKÜ MAÇLAR

16 Ekim Cumartesi 13:30 GZT GİRESUNSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

16 Ekim Cumartesi 16:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - FRAPORT TAV ANTALYASPOR

16 Ekim Cumartesi 19:00 ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR

16-ekim-2021-bugunku-maclar-neler-16-ekim-cumartesi-bugun-hangi-maclar-var-kimin-maci-var

16 EKİM 2021 BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR?

13:30

Shukura Kobuleti - Dinamo Batum

Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

13:30

Gornik Leczna - Piast Gliwice

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

14:00

Pendikspor - Akhisarspor

TFF 2. Lig

Yayın Yok

14:00

Gais - Varnamo

İsveç Superettan

Bilyoner TV

14:00

Sebail - Keşla

Azerbaycan Premier Ligi

CBC Sport

14:00

Arsenal Tula - Zenit

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

14:30

Heidenheim - St.Pauli

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

14:30

Ingolstadt - Holstein Kiel

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

14:30

Karlsruhe - Erzgebirge Aue

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports 4, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

14:30

Watford - Liverpool

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus, S Sport

14:30

Fulham - QPR

İngiltere Championship

Bein Sports 3, Bilyoner TV

14:30

Koge - Nykobing

Danimarka 1. Ligi

Bilyoner TV

15:00

Ilves - HJK Helsinki

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

15:00

KPV - MuSa

Finlandiya 2. Ligi

Bilyoner TV

15:00

Jaro - Rovaniemi

Finlandiya 2. Ligi

Bilyoner TV

15:00

Jammerbugt - Hvidovre IF

Danimarka 1. Ligi

Bilyoner TV

15:00

Smorgon - FC Vitebsk

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

15:00

Ascoli - Lecce

İtalya Serie B

Bilyoner TV

15:00

Crotone - Pisa

İtalya Serie B

Bilyoner TV

15:00

Vicenza - Reggina

İtalya Serie B

Bilyoner TV

15:00

Pordenone - Ternana

İtalya Serie B

Bilyoner TV

15:00

Dziugas Telsiai - Dainava Alytus

Litvanya A Lyga

Bilyoner TV

15:00

Kaiserslautern - Freiburg 2

Almanya Bundesliga 3

Almanya FF Youtube

15:30

Telavi - Lokomotif Tiflis

Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

15:30

Horn - Amstetten

Avusturya 1. Ligi

Bilyoner TV

15:30

Lafnitz - Dornbirn

Avusturya 1. Ligi

Bilyoner TV

15:30

Rapid Wien 2 - Innsbruck

Avusturya 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Spezia - Salernitana

İtalya Serie A

S Sport 2, S Sport Plus, Bilyoner TV

16:00

Sivasspor - Antalyaspor

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

16:00

Denizlispor - Balıkesirspor

Spor Toto 1. Lig

TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00

Toulouse - Auxerre

Fransa Ligue 2

Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00

Gnistan - VPS

Finlandiya 2. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Degerfors - Halmstads

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00

Östersunds - Malmö

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00

Eskilstuna United - Vasteraas

İsveç Superettan

Bilyoner TV

16:00

Qabala - Zira

Azerbaycan Premier Ligi

CBC Sport

16:00

ND Gorica - Istra 1961

Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Tulevik - Levadia

Estonya Premium Liga

Bilyoner TV

16:00

Asane - Ull Kisa

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Bryne - Fredrikstad

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Grorud - Raufoss

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Ham Kam - KFUM Oslo

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Jerv - Ranheim

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Stjordals Blink - Start

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Strommen - Sandnes

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Termalica - Lechia Gdansk

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

16:30

B.Dortmund - Mainz

Almanya Bundesliga

Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

16:30

E.Frankfurt - Hertha Berlin

Almanya Bundesliga

Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV

16:30

Freiburg - Leipzig

Almanya Bundesliga

Bein Sports 4, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

16:30

Greuther Fürth - Bochum

Almanya Bundesliga

Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:30

Union Berlin - Wolfsburg

Almanya Bundesliga

Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

16:30

Saburtalo Tiflis - Samgurali

Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

16:30

Rubin Kazan - Lokomotiv Moskova

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Aston Villa - Wolverhampton

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus

17:00

Leicester City - Manchester Utd

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus, S Sport, İçtimai TV

17:00

Manchester City - Burnley

İngiltere Premier Lig

A Spor, S Sport Plus

17:00

Norwich City - Brighton

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus

17:00

Southampton - Leeds United

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus

17:00

Amorebieta - Cartagena

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

17:00

Girona - Huesca

İspanya La Liga 2

La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

17:00

Middlesbrough - Peterborough

İngiltere Championship

Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

17:00

Haka - Lahti

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00

KTP - Honka

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00

Oulu - Mariehamn

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00

HIFK Helsinki - SJK

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00

Inter Turku - KuPS

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00

Slavia Mozyr - BATE Borisov

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

17:00

Cobresal - Universidad Catolica

Şili Primera Ligi

Bilyoner TV

17:00

Ayr - Queen of South

İskoçya Championship

Bilyoner TV

17:00

Dunfermline - Kilmarnock

İskoçya Championship

Bilyoner TV

17:00

Inverness - Morton

İskoçya Championship

Bilyoner TV

17:00

Raith - Arbroath

İskoçya Championship

Bilyoner TV

17:00

Zilina - Dunajska Streda

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

17:00

Jablonec - Ceske Budejovice

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00

Mlada Boleslav - Bohemians 1905

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00

Banik Ostrava - Slovacko

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00

Hibernian - Dundee United

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Motherwell - Celtic

İskoçya Premier Lig

Uçankuş TV, Bilyoner TV

17:00

Glasgow Rangers - Hearts

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Ross Country - St.Mirren

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

St.Johnstone - Livingston

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:15

Al Dhafra - Al Nasr

BAE Lig Kupası

Bilyoner TV

17:15

Bani Yas - Al Wasl

BAE Lig Kupası

Bilyoner TV

17:15

St.Gilloise - Seraing

Belçika Pro League

Bilyoner TV

17:15

Cosenza - Frosinone

İtalya Serie B

Bilyoner TV

17:15

Perugia - Brescia

İtalya Serie B

Bilyoner TV

17:30

Dila Gori - Samtredia

Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:30

Sepsi - Voluntari

Romanya Liga 1

Bilyoner TV

18:00

Clermont - Lille

Fransa Ligue 1

Bein Sports 3, Bilyoner TV

18:00

Jippo - PK 35

Finlandiya 2. Ligi

Bilyoner TV

18:00

Mura - Aluminij

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

18:00

A.Klagenfurt - Rapid Wien

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

18:00

Altach - Salzburg

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

18:00

Austria Vienna - Admira

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

18:00

Mura - Aluminij

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

18:05

Rijeka - Dinamo Zagreb

Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

18:30

Sirius - Varbergs

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

18:30

Gornik Zabrze - Wisla Plock

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

19:00

Lazio - Inter

İtalya Serie A

S Sport 2, S Sport Plus, CBC Sport, Bilyoner TV

19:00

Adana Demirspor - Y.Malatyaspor

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

19:00

Menemenspor - Samsunspor

Spor Toto 1. Lig

TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00

Alianza Atl. - AD Cantolao

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

19:00

Tammeka - Narva

Estonya Premium Liga

Bilyoner TV

19:00

Sochi - Rostov

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

19:00

Spartak Moskova - Dinamo Moskova

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

19:00

Lilleström - Kristiansund

Norveç Eliteserien Ligi

Bilyoner TV

19:00

Molde - Tromsö

Norveç Eliteserien Ligi

Bilyoner TV

19:00

Young Boys - Luzern

İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

19:00

Pohronie - Ruzomberok

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

Senica - Michalovce

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

Zlate Moravce - SKF Sered

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:15

Las Palmas - Tenerife

İspanya La Liga 2

La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

19:30

Monchengladbach - Stuttgart

Almanya Bundesliga

Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

19:30

Brentford - Chelsea

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus, S Sport

19:30

Levante - Getafe

İspanya La Liga

Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

19:30

Dinamo Tiflis - Torpedo Kutaisi

Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

19:30

Oostende - Cercle Brugge

Belçika Pro League

Bilyoner TV

19:30

Zulte Waregem - Antwerp

Belçika Pro League

Bilyoner TV

19:30

Como - Alessandria

İtalya Serie B

Bilyoner TV

20:00

Montreal Impact - Philadelphia Union

MLS

Bilyoner TV

20:00

Bastia - Grenoble

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Caen - Le Havre

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

JDA Dijon - Amiens

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Nancy - Guingamp

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Pau - Paris FC

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Quevilly Rouen - Niort

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Rodez - Sochaux

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Valenciennes - Dunkerque HB

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Slavia Prag - Slovan Liberec

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

20:00

Dundee FC - Aberdeen

İskoçya Premier Lig

Uçankuş TV, S Sport Plus, Bilyoner TV

20:30

Steaua Bükreş - Mioveni

Romanya Liga 1

Bilyoner TV

21:00

Slask Wroclaw - Rakow Czestochowa

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

21:00

Santiago Wanderers - Everton DV

Şili Primera Ligi

Bilyoner TV

21:15

Cajamarca - Sport Boys

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

21:15

Maribor - Radomlje

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

21:15

Maribor - Radomlje

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

21:30

Hamburg - F.Düsseldorf

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

21:30

Malaga - Real Zaragoza

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

21:30

FC Zurich - Lugano

İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

21:45

Milan - Verona

İtalya Serie A

S Sport 2, S Sport Plus, CBC Sport, Bilyoner TV

21:45

Standard Liege - Leuven

Belçika Pro League

Bilyoner TV

21:45

Virton - Lierse

Belçika 1. B Ligi

Bilyoner TV

22:00

Sporting Gijon - Alcorcon

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV

22:00

Real Sociedad - Mallorca

İspanya La Liga

Spor Smart, Smart Spor HD, Bilyoner TV

22:00

Lyon - Monaco

Fransa Ligue 1

Bein Sports 2, Bilyoner TV

22:00

Real Monarchs - Austin Bold

ABD USL Championship

USL Championship Youtube

22:00

Ponte Preta - Nautico

Brezilya Serie B

Bilyoner TV

22:30

Los Angeles FC - SJ Earthquakes

MLS

Bilyoner TV

22:30

Vasco Da Gama - Coritiba

Brezilya Serie B

Bilyoner TV

23:30

Carlos Mannucci - Alianze Lima

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

23:30

Union Espanola - Curico Unido

Şili Primera Ligi

Bilyoner TV