Hepsiburada Tıkla Kazan kampanyası saati merak ediliyor. Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformlarından olan ve son yıllarda üye sayısını gittikçe arttıran Hepsiburada yaptığı indirim ve kampanyalarla dikkat çekmeye devam ediyor. Son dönemlerde en çok Hepsiburada Tıkla Kazan kampanyası Takip ediliyor. Peki Hepsiburada Tıkla Kazan kampanyası saat kaçta başlıyor? Hepsiburada tıkla Kazan hangi gün saat kaçta?

Gözden kaçırmayın

Eda Ece ile Buğrahan Tuncer Yine Ayrıldı! Eda Ece ile Buğrahan Tuncer Neden Ayrıldı? Eda Ece ile Buğrahan Tuncer Yine Ayrıldı! Eda Ece ile Buğrahan Tuncer Neden Ayrıldı?

Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformlarından olan ve son dönemlerde üye sayısını iyiden iyiye artıran Hepsiburada kampanya ve indirimleri ile de dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Özellikle aylık kampanya dönemleri takip edilen ünlü e-ticaret platformunda tıkla Kazan kampanyaları en çok dikkat çeken kampanyaları arasında yer alıyor. Peki Hepsiburada Tıkla Kazan kampanyası ne zaman yapılıyor? Hepsiburada tıkla Kazan kampanyası hangi günler oluyor? Hepsiburada Tıkla Kazan kampanyası gün ve saati haberimizde...

Hepsiburada Tıkla Kazan kampanyası hangi gün saat kaçta?

Hepsiburada Tıkla Kazan kampanyası gün ve saati tüketiciler tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Hepsiburada Tıkla Kazan kampanyasında sadece mobil uygulama üzerinden giriş sağlanabiliyor. İnternet sitesi üzerinden kampanyaya katılmak mümkün değil. O nedenle mutlaka telefonunuza mobil uygulamayı yüklemeniz gerekiyor. Hepsiburada Tıkla Kazan kampanyası ile Çekiliş gerçekleşiyor ve başta Samsung telefon olmak üzere birçok farklı hediye seçeneği sunuluyor. Hepsiburada uygulaması üzerinden 17 Mart günü yapılacak olan tıkla Kazan kampanyası Saat 19 ile 21 arasında oluyor.

Telefon ve indirim kuponu kazanma şansı

Hepsiburada Tıkla Kazan kampanyasına katılan kullanıcılar telefon ve indirim kuponu kazanma şansına sahip oluyor. Ancak bazen yoğun katılımın olduğu için uygulama da bir sorun oluştu hatası ile karşı karşıya kalınabiliyor. Böyle durumda sorunun geçici olduğunu bilerek uygulamadan çıkış yapıp tekrar girmeniz gerekiyor.