TV8 de ilgi ile takip edilen yarışma programı Zuhal Topal'la Yemekteyiz 17 Mart 2022 yeni bölüm başlıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programında bugün Nesli Nur Nar yarışıyor. Hafta başından bu yana verdiği düşük puanlarla tepki çeken nesli Hanım'ın performansı izleyenler tarafından da merak ediliyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz 17 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Nesli Hanım bugün kaç puan aldı? 17 Mart Zuhal Topal'la Yemekteyiz puanları ve detaylar.

Gözden kaçırmayın

Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde… Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde…

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de yeni bir gün daha başlıyor. Bu hafta başından itibaren birbirinden iddialı ve dikkat çekici yarışmacı Yemekteyiz'de yarışmaya başlamış Ve her gün izleyicileri ekran başına kilitlenmişti. Bugün de sıra Nesli hanıma geldi. Haftanın en çarpıcı isimlerinden olan nesli nur nar bugün performansını gösterecek ve rakiplerinden yüksek puan almak için mücadele edecek. Sivri dilli yarışmacının performansı ekran başında izleyiciler tarafından da yakından takip ediliyor. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmacısı Nesli Nur Nar kimdir? Zuhal Topal'la Yemekteyiz nesli Hanım bugün kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 17 Mart 2022 puan durumu ve detaylar haberimizde...

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Nesli Nur Nar kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de Haftanın dördüncü günü yarışmacısı olan nesli Nur Nar Merak ediliyor. Nesli Hanım, oldukça renkli bir kişiliğe sahip olduğunu söylüyor. 26 yaşında olan genç yarışmacı çabuk sinirlenen bir yapıya sahip. Aslen Bilecik Gölpazarı olan yarışmacı İstanbul'da yaşıyor ve Dedikoduyu çok sevdiğini de itiraf ediyor. Gün yarışmacısı Nesli Hanım Çok iddialı olduğunu ve bu hafta mutlaka 15.000 TL para ödülünü kendisinin kazanacağını söylüyor.

zuhal-topalla-yemekteyiz-17-mart-2022-puan-durumu-bugun-nesli-hanim-kac-puan-aldi-2

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yemekteyiz 17 Mart 2022 puan durumu

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de artık haftanın finali için geri sayım başladı. Finale 1 gün kala bugünün yarışmacısı Neslihan'ın mutfağa girdi ve maharetlerini gösterdi. Hafta başından bu yana yarışmacılara sert eleştirilerde bulunan ve oldukça düşük puanlar veren yarışmacının bugün olacağı puanlar merak ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz 17 Mart 2022 puan durumu şöyle oldu:

Gülnaz Hanım: 5 puan

Emrah bey: 7 puan

Sevdiye Hanım: 4 puan

Ali Bey: 6 puan

Toplam 22 puan