TOKİ, konut alım işlerini iyice kolaylaştırdı. Ev sahibi olma hayaliniz varsa ve 18 yaş üstündeyseniz, e-Devlet'ten başvurunuzu yapabilirsiniz. Öte yandan 4000 TL taksitle evinize taşınmanız mümkün.

Ev almayı düşünenler için TOKİ'nin yeni projeleri büyük bir fırsat sunuyor. Çeşitli illerde başlatılan projelerle düşük taksitlerle konut sahibi olma hayali gerçek oluyor. İşte bu fırsatlar hakkında tüm bilgiler haberimizde...

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

TOKİ Konut Fiyatları, Taksitleri ve Başvuru Şartları!

TOKİ, Türkiye'nin birçok ilinde uygun bütçeli konut seçenekleriyle vatandaşların yanında. Son bilgilere göre; İstanbul'dan Trabzon'a kadar pek çok ilde, bu illerde 1 yıl ve üzeri süredir yaşayanlar, sadece 3 bin TL ilk taksit ödemesiyle konut sahibi olma şansını yakalıyor. Bu projelerde konut fiyatları 972.962.82 TL'den başlayıp, 1.115.349.42 TL'ye kadar ulaşıyor. Aylık taksitler ise 4 bin TL'den başlayarak 4 bin 500 TL'ye kadar çıkabiliyor. Bu projeye başvurabilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız, aynı hane içerisinden sadece bir kişinin başvuruda bulunması ve başvuran kişinin en az 18 yaşında olması gerekiyor. Başvurularınızı e-Devlet üzerinden rahatça gerçekleştirebilir, projeler hakkında daha fazla bilgiye TOKİ'nin web sitesinden erişebilirsiniz.

toki2-1