Marketin kısa süreli kampanyasında kırmızı et başta olmak üzere tüm et çeşitlerinde indirim yapıldı. Öte yandan %30'a varan indirimde dana az yağlı et, dana incik gibi ürünler sıkça tercih edildi. Ekim ayına damgasını vuran fırsatlar haberimizde...

Marketler, zaman zaman kampanya dahilinde fiyatları düşürebiliyor. Ancak kasaplara göre daha uygun  fiyata ürün satmak ve kaliteli et ürünleriyle bilinmek oldukça az rastlanan bir durum. Bunu değerlendirmek isteyenler Migros'a akın etmeye başladı bile. Alışveriş severler için büyük bir indirim fırsatı kapıda! Özellikle leziz yemekler hazırlamak isteyenler için Migros, et ürünlerinde ciddi bir indirim kampanyası başlattı. Özellikle ev bütçesine katkı sağlamak isteyenler için Migros'ta kırmızı et, kuzu eti ve tavuk ürünlerinde %26'dan %30'a varan indirimler mevcut.

Migros Et İndirimleri Güncel Fiyatlar!

Kırmızı et bölümünde dana ürünleri oldukça dikkat çekiyor; böbrek, kuyruk, gerdan gibi birçok çeşit listede. Örneğin, Dana Az Yağlı Et 386,91 TL, Dana İncik 319,90 TL fiyatlarıyla raflarda.

Kuzu eti bölümünde ise pirzola, böbrek ve kelle gibi lezzetli ürünler indirimli fiyatlarla tüketicilerini bekliyor. Kuzu Pirzola'nın kilogramı 473,31 TL'ye, Kuzu Kelle ise 84,96 TL'ye satılıyor.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Köfte ve tavuk ürünlerinde de farklı seçenekler mevcut. Superfresh markasının Dana&Kuzu İnegöl Köftesi 320 G için 199,92 TL fiyat biçilmişken, tavuk ürünlerinde %26'lık bir indirim mevcut. Banvit Piliç Baget'in kilogramı 67,12 TL, Beypiliç Baget ise 66,32 TL fiyat etiketiyle sunuluyor.

etfiyatlistesi