19 yaş üzerinde olan herkes, sigortası varsa, emekliyse, “50 bin TL” ödeme verilecek

Kahramanmaraş Andırın İlçesi 3.9 Büyüklüğünde Deprem Oldu! AFAD Güncel Verileri Paylaştı! Kahramanmaraş Andırın İlçesi 3.9 Büyüklüğünde Deprem Oldu! AFAD Güncel Verileri Paylaştı!

50000 TL'ye kadar nakit kredi kullanarak başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere kredi işlemleri yapacak olan Akbank, yapmış olduğu kampanyada, emekli olan ve sigortası olarak çalışan kişilere ek gelir belgesiz ödeme veriyor. Banka şubeleri üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurularında da sadece kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, ne kadar onay alacağınızı görebilir, bireysel müşteri temsilcisi üzerinden destek alabilirsiniz. 

19 yaş üzerinde olan herkesin kredi puanı uygun olması durumunda, işlemlerini bu banka üzerinden gerçekleştirebileceğini ve kredi işlemlerini gerçekleştirdikten sonra onay almaları durumunda mesai saatleri içerisinde banka şubesinden ödemeler alabileceğini de söyleyebiliriz. 

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Akbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, kredi işlemlerini yapacak olan vatandaşların 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak kredi ödemelerini hesaplarına yatırabileceğini söylemek isteriz. 

Akbank, hesabınız varsa, işlemlerinizi, Akbank Direkt uygulaması üzerinden 7 24 yapabilirsiniz. Akbank Direkt uygulaması, şifresi aldıktan sonra cep telefonunuz veya tablet aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunu yapacak olan kişiler, haftasonu olsa bile kredi onayı almaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirecek ve onaylarına hesaplarına yatırabileceklerdir. 

Akbank, aynı zamanda bankanın kendi resmi internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu dolduran tüm vatandaşlara da ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini duyurdu.