Son dakika kredi haberleri gelmeye devam ediyor. 2 bankadan 2 ay ve 1 ay borcunu ödemeyeceğiniz nakit kampanyası duyurusu geldi! 16.000 TL ödenecek. İşte tüm detaylar

2 bankadan bomba nakit kampanyası detayları geldi. Bu anlamda açıklanan duyuru ile 2 bankadan 2 ay ve 1 ay borcunu ödemeyeceğiniz nakit kampanyası müjdesi geldi! Bankalar, para ihtiyacımız olduğu zaman bizim ihtiyaçlarımızı gören kurumlardır. Yapılan kampanyalarda derin bir nefes almamızı sağlıyor. Yeni bir kampanya duyurusu ile gelen 2 bankanın, 16.000 TL ödeyecek olması onlardan biri. Hızlı kredi müracaatı yapmak isteyenlere bankalar tarafından önemli fırsatlar verilmektedir. Bu anlamda 2 banka tarafından Akbank ve TEB Bank doğrultusundan yapılan bu krediden yararlanacak olanlar ise geri ödemede problem yaşamayacak. Çünkü ödemenin 3 seneye yapılacak olması vatandaş için oldukça önemli bir avantaj sağlamaktadır. 

Akbank bağlamında 16.000 TL başvuru müjdesi 

2 bankadan 2 ay ve 1 ay borcunu ödemeyeceğiniz nakit kampanyası duyurusu geldi! 16.000 TL ödenecek, son dakika! Akbank halkımızı güldürmeyi başaran adreslerden biri olmayı başarıyor. Üstelik Akbank 16 bin TL nakit çekim basitliği sunarken, 2 ay ve 1 ay borcunu ödemeyeceğiniz şekilde bir kampanyaya yapmış durumda. Bu kampanya ile borçlarınızı ödeyip bankaya yapacağınız ödemeyi erteleme imkanınız vardır. Kısa vadede ödeme yapmayacak olmanızdan ötürü natural olarak çekeceğiniz krediyi problemsiz bir şekilde kullanabilmenizi sağlayacaktır. 

İsteyenler anında taksit ödemesine geçmemek adına da 3 ay ertelemeli şekilde krediden yararlanmaya başlayabilir. Buna göre Akbank doğrultusundan verdiği limiti kullanırken, ödemesine geldiğimiz vakit ise 90 gün ertelemeli şekilde olmasını mümkün kılacaksınız. Bütün bu kredi olanağından bir an öncesinde yararlanmaya başlayabilmeniz içerisinde kredi notunuzun 1000 üstünde olması gerekecek. 

TEB BANK nakit kampanyası duyurusu yaptı 

TEB BANK doğrultusundan kullananlara yönelik olarak nakit kampanya duyurusu geldi. Üstelik bu nakdi desteği aldıktan sonra ödemelerinizi ise uzun dönemli şekilde yapabilme ayrıcalığına sahip olacaksınız.  Kredi notunuz düşük değilse o vakit 16.000 TL çekebilmeniz oldukça mümkün olmaktadır. 


 

Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak! Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak!