Star Tv ve Fox Tv’nin büyük umutlarla başlayan dizilerinden hayranlarını üzecek haber geldi.   Farklı senaryoları ile ekranlara renk katmasına rağmen reyting savaşını kaybettiler.

TEB bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi başladı TEB bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi başladı
Star Tv ve Fox Tv’nin büyük umutlarla başlayan dizilerinden hayranlarını üzecek haber geldi.  Farklı senaryoları ile ekranlara renk katmasına rağmen reyting savaşını kaybettiler. Star TV’de yayınlanan başrollerinde Demet Akbağ ve Evrim Alasya’nın yer aldığı Akrep dizisi farklı senaryosu, başarılı oyuncuları ve bol entrikası ile büyük umutlarla başlamıştı. Fox TV’de de Kefaret dizisi Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur ile dikkatleri çekmişti. Ancak 2 dizininde hayranlarını yıkacak haber geldi. Final gözüktü. Akrep final tarihi ne zaman? Kefaret final tarihi ne zaman?

Star TV’de bu sezon büyük umutlarla başlayan başrollerinde Demet Akbağ, Bekir Aksoy ve Kırmızı Oda dizisiyle adından söz ettiren Evrim Alasya’nın yanında genç oyunlar Yusuf Çim, Beril Pozam, Aslı Melisa Uzun, Müge Su Şahin, Esila Umut ve Taha Baran Özbek gibi isimlerin yer aldığı Akrep dizisi reyting savaşını kaybetti. Cuma akşamları ekrana gelen dizisi beklediği reytingleri bir türlü toparlayamadı. Dizi bu nedenle ilerleyen haftalarda hızlandırılmış şekilde ekranlara gelecek.

Akrep hayranlarının ise şu an tek amacı dizinin aniden bitmemesi ve en azından bir final bölümü çekecek kadar seyirciye saygılarının olması. Akrep dizisinin son bölümünde de olayların hızlı bir şekilde ilerlemesi gözlerden kaçmadı.

SON YAZ VE AKINCI DİZİLERİ AKREP’İ BİTİRDİ

Akrep dizisinin gelecek haftalarda final hazırlığında olduğu öğrenildi. Cuma akşamları Fox Tv’de yeni başlayan Son Yaz dizisi ve ATV’de yeni başlayan Akıncı dizileri Akrep’i zora soktu. Dizi son haftalarda olayları hızlandıracak son bir savaş vermeyi daha düşünüyor.

Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümünde Perihan intihar eden Ferda’yı evine aldı. Perihan’ın şimdilik torunu Merve ve Ferda’yı iyi davrandığı görüldü. Fikret ise hem Ferda hem de Perihan’a karşı kendini göstermeye karar verdi. Ferda ve Perihan’da Fikret’e karşı güçlerini birleştirdi. Ancak Perihan’ın Ferda ile ilgili başka planları olduğu görüldü. Dizinin son bölümünde Perihan, Ferda’nın sakladığı kızı avukat Ayşem’in yanına gitti.

SURVİVOR KEFARET’İN FİŞİNİ ÇEKTİ!

Gelelim bir diğer kötü haber gelen dizisine. Fox TV’nin Kefaret dizisinden de iç açı haberler gelmediği konuşuluyor. Başrollerinde Mert Fırat, Nurgül Yeşilçay ve Yurdaer Okur’un yer aldığı Kefaret dizisinin de final hazırlığında olduğu öğrenildi. Pazar akşamları ekrana gelen Kefaret dizisi de reytingler istenileni bir türlü yakalayamadı.

Kefaret dizisinin izleyicileri de dizinin senaryosunun farklılaştığını iddia ederek tepki gösterdi. Survivor’ın başlaması ile zor duruma düşüne Kefaret için tek yol gün değişikliği olarak görülüyor. Ancak Fox TV’nin diğer dizilerini riske atmamak için Kefaret’in fişini çekmek istediği öğrenildi. Kefaret’in kaderi kanala kaldı. Kefaret dizisinin önümüzdeki günlerde gün mü değiştireceği yoksa final mi yapacağı belirlenecek.

Kefaret dizisindeki senaryo değişimi gözle görülür şekilde ancak dizinin hayranları reytinglerinin kötü gitmesinin ana sebebi senaryo değişikliğinin değil TV8’de Survivor’un başlaması olduğunu iddia etti.