Astroloji uzmanları tarafından 2 Nisan burç yorumları açıklandı. Peki, 2 Nisan burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Aşk, sağlık ve para alanlarında hangi burçlar şanslı olacak? Yeni Ay ne zaman başlayacak? İşte detaylar… 2 Nisan Burç Yor

Astroloji uzmanları tarafından 2 Nisan burç yorumları açıklandı. Peki, 2 Nisan burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Aşk, sağlık ve para alanlarında hangi burçlar şanslı olacak? Yeni Ay ne zaman başlayacak? İşte detaylar…

2 Nisan Burç Yorumları

Nisan ayının ilk haftası boyunca Ay’ın hareketleri etkili olacak. Yay burcunda ilerleyen Ay, enerjinizin ve yaşama sevincinizin yükselmesine yardım edecek. Ayrıca, neşeli ve iyimser bir ruh hali içerisinde bulunacaksınız. 4 Nisan’dan itibaren gezegenler arası etkileşimler yoğunlaşmaya başlayacaktır. Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlayan süreçte iletişim alanındaki gelişmeler etkili olacaktır. Merkür, 19 Nisan’a kadar Koç burcunda yer almaya devam edecek. 12 Nisan’dan itibaren Yeni Ay’ın etkilerini hissetmeye başlayacağız. Bu süreçte tüm burçlar açısından yenilikler ortaya çıkacaktır. Hayatınızda köklü ve önemli değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Yaratıcı yönünüz besleneceği için yeni fikirler ve planlamalar içerisinde yer alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte iş ortaklıkları kurmayı düşünebilirsiniz. Lakin, hafta boyunca iletişim krizlerine karşı hazırlıklı bir konumda yer almanız gerekebilir. Özellikle ikili ilişkilerde sert söylemler ve patavatsızlıklar yaşanabilir. Bu durum geçmişten gelen sorunların gün yüzüne çıkmasına olanak sağlayacaktır.

2 Nisan 2021 Cuma Burç ve Astroloji yorumu

İddialı ve hırslı olacağınız bu dönem de kariyerinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Koç burcunun liderlik özelliğinin etkisiyle işlerinizde kontrolü ele almak isteyebilirsiniz. Grup çalışmaları ya da fikir ortaklığı gibi konularda çatışmalar yaşayabilirsiniz. Merakla takip edilen 2 Nisan burç yorumlarını sizler için hazırladık. Toprak grubu burçları Başak, Oğlak ve Boğa açısından yeni ay yeni başlangıçları beraberinde getiriyor. Çalışma temponuzdan fiziksel görünümüzdeki değişime kadar farklı alanlarda ilerleme kaydedebilirsiniz. Spora başlamak, diyet ya da sağlıklı beslenme kararları alınabilir. Birlikte çalıştığınız insanlarla aranızdaki problemleri çözüme kavuşturmak için düğmeye basabilirsiniz. Ay’ın Yay burcunda olması iyimserliği öne çıkardığı için hoşgörü de beraberinde gelecektir. Geçmişten gelen kırgınlık ve kızgınlıkların geride bırakılması için uygun zaman dilimi içerisinde bulunuyorsunuz. Şartlarınızı zorlayarak yeni iş anlaşmaları imzalamak isteyebilirsiniz. Başak burçlarının hayat döngülerinde beklenmedik gelişmeler meydana gelebilir. İş ve kariyer alanlarındaki fırsatları değerlendirmek için harekete geçmek isteyebilirler. Boğa burçları kendi kabuklarına çekilmeye başlıyor. 23 Nisan’da Venüs ve Neptün arasındaki dik açı ile birlikte kabuklarını kırmaya başlayacaklar. O zamana kadar ki süreçte iç yolculuklarını tamamlamak isteyebilirler.

Özeleştiri sistemini çalıştırarak nerede hata yaptıklarını ya da eksik oldukları noktaları teşhis edebilirler. Su grubu burçları Balık, Yengeç ve Akrep açısından Nisan ayında birbirinden önemli gelişmeler yaşanacaktır. 19 Nisan’da Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi ile süreç başlamış olacak. Hemen akabinde ise 27 Nisan’da Akrep burcunda Dolunay meydana gelecek. Yılın en önemli gökyüzü hareketleri arasında gösterilen Dolunay’ın etkileri somut alanlar üzerinde gerçekleşecek. Ayrıca, Neptün’ün de devreye girmesiyle birlikte bulaşıcı hastalık konusunda da gelişmeler kaçınılmaz olarak sürecek. Tüm burçların sağlık sorunlarına karşı hassasiyetle yaklaşması gereken bir ay içerisinde bulunuyoruz. Balık burçları açısından Nisan ayı şanslı ve verimli bir dönem olabilir. Sadece odak noktalarını duygusal konular yerine iş ve kariyer alanlarına yoğunlaştırmaları gerekiyor. Hangi alana ilgi duyarlarsa o yönde ilerleme sağlayacaklar.

Venüs’ün Boğa burcuna geçişi de duygusal açıdan dinginlik ve huzur arayışına yanıt niteliği taşıyacaktır. Aile içerisindeki bağların güçlenmeye başladığını hissedeceksiniz. Evde zaman geçirmeye başlayacak. Duygu ve düşüncelerinizi insanlarla paylaşmaktan kaçınabilirsiniz. Güvensizlik, kuşku ve kıskançlık gibi duyguların hakimiyeti altına girebilirsiniz. Dolunay dönemine kadar geçen süreci en iyi şekilde değerlendirmeye odaklanmanız gerekebilir. Finansal olarak kazançlı yatırım planlamaları içerisinde yer alabilirsiniz.

2 Nisan 2021 Cuma KOÇ Burç Yorumu:

Ailede bazı dengelerin gündem kazanması söz konusu. Bugün sorumluluk duygusu içinde hareket ediyor ve değer yargılarınızı gözden geçirmek istiyorsunuz.. Zor olanı seçmek sizin tarzınız ve sabırlı yönlerinizi ortaya çıkarmalısınız. Atılımlarınız ve hedefleriniz konusunda isabetli davranışlar içindesiniz. Duygusallığınızı denetlemelisiniz.

2 Nisan 2021 Cuma BOĞA Burç Yorumu:

Ay kombinasyon burcunuz Oğlak'ta ilerliyor ve sabit yapınıza kararlılık ve sistem ilave ediyor. Bugün düşüncelerinizi değiştirmek istemiyorsunuz. Duygusal yaşantınızla ilgili mantıklı kararlar alıyorsunuz. Uzun süredir yapmayı planladığınız aktiviteleri yaşama geçirmelisiniz. Disiplinli davranışlarınız karşı tarafı olumlu etkiliyor.

2 Nisan 2021 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:

Bugün bilgilerinizi sergileme konusunda oldukça başarılısınız. Maddesel konularda gerekli atılımlarınızı yapmalısınız. Düşündüğünüz olumsuz düşünceler yüzünden kafanızı karışıyor. Değişimlerinizi karşı tarafa yanlış yansıtıyorsunuz. Özellikle kelimelerinizi kullanırken, dikkatli olmak zorundasınız. Başarınızı gölgelemeyin.

2 Nisan 2021 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, ilişkilerinize maddesel yaklaşıyorsunuz. Düşüncelerinizde karamsar davranışlar içinde olabilir ve kendinizi gereksiz üzebilirsiniz. Geçmişten kaynaklanan problemlerin ruhsal anlamda sizi baskı altında tuttuğunu hissediyorsunuz. Kinci özelliklerinizi ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz.

2 Nisan 2021 Cuma ASLAN Burç Yorumu

Bugün çalışma yaşantınızla ilgili bazı pürüzler yaşayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda hoşnutsuz durumlar söz konusu olabilir. Atılımlarınız için, gerekli sorumluluk duygusuna sahip olmanıza rağmen, çevresel koşulların kısıtlı olması nedeniyle, bazı zorluklar yaşıyorsunuz. Kronik rahatsızlığı olanlar, tedaviye başlamalıdırlar.

2 Nisan 2021 Cuma BAŞAK Burç Yorumu

Bugün ele aldığınız konuların en küçük detayları bile gözünüzden kaçmayacaktır. Dikkatli yönlerinizi işiniz ve özel ilişkilerinize yansıtacaksınız. Partnerinizin duygusal yaklaşımları kafanızın karışmasına neden olacaktır. Aranızda sorun haline gelen güven konularını tekrar konuşmalısınız. Karşılıklı anlayışa dayayan bir platform oluşturmalısınız.

2 Nisan 2021 Cuma TERAZİ Burç Yorumu

Bugün ailenizle ilgili konularda yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Evinizle ilgili kalıcı bir değişiklik yapmak istiyorsanız, atılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aile büyüklerinizi ziyaret edecek ve yaşlı akrabalarınıza yardım edeceksiniz. Çevrenize karşı sorumluluk bilinci içinde olacaksınız. Babanızla ilgili aktiviteleriniz önem kazanacak.

2 Nisan 2021 Cuma AKREP Burç Yorumu:

Aklınızda sürekli kendinizi aşma ve mantıklı yönlerinizi kullanma içgüdüsü yatıyor. Kardeşler arası iletişim yoğunluğu yaşayacağınız bir gün. Görüşmek istediğiniz kişilere ulaşacak ve onlarla kısa vadeli planlar yapacaksınız. Dostlarınıza mantıklı yaklaşmanız sayesinde, yakın bağlarınızı güçlendireceksiniz.

2 Nisan 2021 Cuma YAY Burç Yorumu:

Bugün yatırımlar konusunda aklınız karışık. Bazı sorunlarınızı gözden geçirecek ve bütçenizi yeniden ayarlamak isteyeceksiniz. Harcamalarınızı kısıtlamak zorundasınız. Aklınıza taktığınız her şeyi yaşama geçirme konusunda acele ediyorsunuz. Başkalarının işinize karışmasından hoşlanmadığınız bir gün.

2 Nisan 2021 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:

Ay burcunuzda ilerlerken, duygu ve mantık karmaşası yaşıyorsunuz. Çalışkan yapınıza uygun davranışlar içindesiniz. Sabırla yaklaştığınız konularda başarınızı perçinliyorsunuz. İşin içine duygular girdiği zaman aklınız karışıyor ve olaylara daha farklı bakabiliyorsunuz. El becerinizi rahatça kullanabileceğiniz bir gün içindesiniz.

2 Nisan 2021 Cuma KOVA Burç Yorumu:

Bugün yalnızlık duygunuz çok güçlü ve olaylara duygusal yaklaşıyorsunuz. Anlaşılmadığınızı zannederek, arkadaşlarınızın kalbini kırabilirsiniz. Geçmişinizle ilgili yaşadığınız olayların etkisinde kaldığınız zaman daha çok karamsarlaşabiliyorsunuz. Ayrıca çevrenizle ilgili yardımlaşma duygunuz yoğun olduğu bir gün yaşayacaksınız.

2 Nisan 2021 Cuma BALIK Burç Yorumu:

Bugün yalnız kalma ihtiyacı içindesiniz. Daha dingin düşünmek istiyorsunuz. Özgüveninizin yüksek olduğu bir gün ve yakın dostlarınızın güçlü desteği sayesinde kendinizi hak ettiğiniz yerlerde göreceksiniz. Fırsatlarınızı akıllıca bir şekilde kullanacak ve isteklerinizdeki sınırları genişleteceksiniz. Sağlığınızla ilgili hazımsızlık sorunlarınız olabilir.