21 Aralık Burç yorumları. 21 Aralık 2019 Burç yorumları.

21 Aralık Burç yorumları. 21 Aralık 2019 Burç yorumları. 21 Aralık 2019 Cumartesi Günlük Burç ve astroloji yorumu. Günlük Akrep, Yay, Terazi, Oğlak, Aslan, Kova, Yengeç, İkizler, Boğa, Koç burç yorumları. Tüm burçlar 21 aralık cumartesi günü ne bekliyor. Sizin için burç yorumları derledik.21 Aralık Burç Yorumları

TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE! TAYLAN MAHMUT ÇORTA SİYASET SAHNESİNDE!


Astroloji uzmanları Hande Kazanova ve Nuray Sayarı tarafından 21 Aralık burç yorumları yapıldı. 21 Aralık burç yorumlarına göre burcunuz aşk, sağlık ve para konularında neler söylüyor? 21 Aralık hangi burç için şanslı geçecek? Jüpiter en çok hangi burcu etkileyecek? İşte detaylar.21 Aralık 2019 Cumartesi Günlük Burç YorumlarıYeni yıla girmemize sayılı günler kala Aralık ayıda hareketli geçmeye devam ediyor. Dolunay, Güneş’in Oğlak burcuna geçmesi ve Jüpiter-Uranüs arasındaki etkiletişim gökyüzündeki başlıca hareketler olarak değerlendiriliyor. Şansın ve bereketin gezegeni kabul edilen Jüpiter Oğlak burcunda, Uranüs ise Boğa’ya geçiş yaptı. Birbirleri arasındaki etkileşim tüm burçları yakından ilgilendiriyor. Merakla takip edilen 21 Aralık burç yorumlarını sizler için hazırladık.Jüpiter ve Uranüs etkiletişimin başlıca etkisi kişisel yeteneklerinizi açığa çıkarmanız ve kariyer planlamaları üzerine olacak. Özellikle Oğlak, Başak ve Boğa açısından son derece verimli geçecek olan bu süreçte; çalışma iştahınız artacak. Başakların aşk hayatlarında da renkli anlar yaşanacak. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Evlilik kararı almak içinde uygun bir dönem olduğunu söyleyebiliriz. Boğalar açısından Aralık ayı kendilerini tanıdıkları, yeteneklerini çevrelerindeki insanlara göstermekten çekinmedikleri ve başarıya ulaştıkları bir süreci temsil ediyor. Oğlaklar, olaylara ciddiyetle yaklaşma alışkanlıklarında esneklik gösterebilir.Hava grubu burçları İkizler, Terazi ve Kova içinse özgürlük teması hakim olacak. Terazi burçları hatalarının kontrollünü ellerine almak isteyebilir. Bu dönemde çevrenizdeki insanlara olan güveniniz sınanacak, ilişkilerinizi yeniden gözden geçirme ihtiyacı hissedeceksiniz. Aslan burçları kendi kabuklarını kırmaya başlıyor. Kasım ayındaki Merkür Retrosundan en çok etkilenen burç olmuşlardı. Sosyal hayatlarındaki hareketliliğin yerini durgunluk almıştı. 21 Aralıktan itibaren yeni insanlarla tanışma ve keşfetme arzunuz yükselmeye başlıyor. Finansal konularda har vurup harman savurma alışkanlığınıza ket vurmalısınız. Birikim yapma ihtiyacı hissedeceğiniz olaylar gelişebilir.

KOÇ BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart - 20 Nisan)

 

İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz.. Karşılıklı fikir çarpışmaları yaşanarak, farklı düşünceler gündemde olacak, ve size gelecek olan tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz. Randevularınızı ertelememeli, elde edeceğiniz fırsatları anında değerlendirmelisiniz.

 BOĞA BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan - 23 Mayıs)

  

Çevrenizi ve kendinizi sorgulayarak, haklı çıkmaya çalışıyorsunuz. Oysa, bazı konuları sonradan düzeltmek mümkün olmuyor. Maddi konularda dikkatli bir harcama tablosu ortaya çıkarmalı ve yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirme konusunda istediğiniz hayal gücünüzü kullanmalısınız. Eğlenceli ortamlardan davet alacaksınız. Olumlu değerlendirmelisiniz.

 

İKİZLER BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs - 23 Haziran)

 


Arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız ortak çalışmalarda, sistemli davranışlarınızın size sağlayacağı avantajlardan kazançlı çıkacaksınız. Bugün, pratik düşünmenize rağmen düşünceleriniz paylaşmak konusunda çekimsersiniz Yolları kapsayan ve kültür yapınızı destekleyecek planlar yapabilirsiniz. Kişisel çekiciliğiniz ve karizmanız, her zaman olduğundan daha güçlü.  YENGEÇ BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 23 Temmuz)Başlattığınız işleri tamamlama konusunda oldukça inatçı davranışlar sergileyeceksiniz. Üzerinize aldığınız sorumluluklar konusunda titiz bir tablo çizerken, yeni başlangıçlar için de, araştırmalar yapıyorsunuz. Küçük seyahatler için uygun bir gün olmasına rağmen, küçük aksilikler yüzünden ertelemek zorunda kalabilirsiniz.ASLAN BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (23 Temmuz - 22 Ağustos)

 

Bugün, aktivitenizin yüksek olduğu bir gün. Kariyer gezegeninizle para gezegeninizden olumlu etkileşimler alıyorsunuz. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen göstereceksiniz. Fazla çalışarak vücudunuza yüklenmemelisiniz.

 

BAŞAK BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)

 

Duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz.. Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz. Olayların tarzı sizin için önemli. Bugün, duygusal konuların ön plana çıkmasıyla bir çok konuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz.TERAZİ BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)Duygularınızda aşırıya kaçmaktan korkuyor gibi bir haliniz var. Oysa yaşamı öylesine derin algılıyor ve içinizde hissediyorsunuz ki, yapmak istediklerinizin çevresel koşullara bağlı olarak gelişmesi, canınızın sıkılmasına neden oluyor. Aşk yaşamınızda uzun vadede değişiklikler yapmak için, bugünden düşünmeye başlamayın.AKREP BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım) Karşılıklı ilişkilerinizde gücünüzü farklı bir şekilde karşı tarafa yansıtabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Değişim içindesiniz ve fikirlerinizi hiç kimseyle tartışmak istemiyorsunuz. Kafanızın içinde bir çok düşünce mevcut ve yapacağınız her şeyi planlı bir şekilde uygulama fırsatı bulacaksınız. Kendinizi somut bir şekilde ortaya koymanın tam zamanı.YAY BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)

 

Siz sınırlarınızla çevreniz arasında kesin çizgileri olan birisiniz. Bugün, sizin gibi rahat birinin tutucu davranışlar içinde olması, arkadaşlarınızın tepkiselliğine hedef olmanıza neden olacaktır. Bugün iddiacı ve istekli konuşmalarınızla bazı kişileri kendi sathınıza çekiyorsunuz. Çevrenizdeki olumsuz olaylardan etkilenmemelisiniz.OĞLAK BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık - 20 Ocak) Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken, geçmiş anılarınız da canlanabilir. Sorumluluk duygunuzun arttığı şu günlerde, bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey arzuladığınız sevgi desteği. Ani gelen telefonların sizi olumlu motive etmesi, yaşam heyecanlarınızı daha da arttıracak.KOVA BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (23 Ocak - 19 Şubat)Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönlerinizin başkalarının işine yaradığını görmek sizi mutlu edebilir. Maddesel sorunlarınızın başınızı ağrıtmasını istemiyorsanız, bütçenizi duygusal kullanmamalısınız.BALIK BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 20 Mart)Aile içi olayların gündeme gelmesiyle birlikte; bugün onlara vakit ayırmalı, sorunlarıyla daha yakından ilgilenmelisiniz. İşinizle ilgili yenilikler gündeme gelecektir. Her türlü sanatsal olayların gündeme geleceği bir gün. Neptün,kişiliğinizle ilgili sorunların abartmasına neden olacaktır. Sindirim sisteminizle ilgili mevsime bağlı şikayetleriniz olabilir.