22 Aralık Burç Yorumları.

22 Aralık Burç Yorumları. 22 Aralık 2019 Pazar Günlük Burç ve astroloji yorumları. 22 Aralık Pazar burç yorumu ne diyor? 22 Aralık 2019 Burç yorumları sizler için derledik. En özel günlerden biri olan Pazar günü burç ve astroloji yorumunuz ne diyor? Günlük burç yorumları sizlerle.22 Aralık Burç YorumlarıAstroloji uzmanları Nuray Sayarı ve Rezzan Kiraz tarafından 22 Aralık burç yorumları açıklandı. Peki, 22 Aralık burç yorumlarına göre hangi burcu neler bekliyor? Ay'ın Akrep burcunda olmasının etkileri neler olacak? Venüs’ün Kova burcuna geçmesi hangi burçları etkileyecek?22 Aralık 2019 Pazar Burç Yorumları21 Aralık'ta burçlar için kış dönemi resmen başladı. Güneş'in Oğlak burcuna geçişi tamamlandı. Ayrıca, Ay'da Akrep burcunda yer alıyor. Bütün bu gökyüzü hareketleri burçlar üzerinde önemli etki gücüne sahip bulunuyor. 22 Aralık’ta Ay tüm gün boyunca Akrep burcunda hareket edecek. Dolayısıyla finans konuları ön plana çıkmaya başlıyor. Güneş’in Oğlak burcunda olmasa hayata karşı sorumluluk bilincinizin yükselmesini sağlayacak. İş hayatınızdaki gelişmeler odak noktasınız haline gelecek.Özellikle daha hırslı ve tutkulu olmaya başlayacaksınız. Gelecek planlarınızı hayata geçirmek için harekete geçeceksiniz. Merakla takip edilen 22 Aralık burç yorumlarını sizler için derledik. Toprak grubu burçları Başak, Oğlak ve Boğa için yeni iş imkanları doğabilir. Oğlak burçları aile ilişkilerindeki sorunları çözüme kavuşturmak için harekete geçecekler. Hane içerisindeki otorite figürü ile çatışmalar yaşanabilir. İlişkilerinizdeki sorunlar hayat enerjinizin düşmesine neden olabilir.Bu yüzden iş hayatınızda gösterdiğiniz özeni ailenize ve arkadaşlarınıza da göstermeniz faydanıza olacaktır. Başak burçları, son yıllarda yaşadıkları talihsizlikleri geride bırakıyor. Kasım ayından itibaren düzenlerini kurmaya başlayan Başaklar, istikrarlı bir şekilde çalışmaya devam ederlerse; emeklerinin karşılığını alacaklar. Venüs’ün Kova burcuna geçmiş olması da aşk hayatınızı renklendirecek. Yay burçları için duygusal bir gün yaşanabilir. İlişkide olduğunuz kişiye karşı daha anlayışlı ve sabırlı davranmalısınız.İkizler ve Kova içinse ani tepkiler vermeye meyilli olacakları bir süreç yaşanacak. Çevrenizdeki insanlara karşı güvensiz yaklaşımlarınız sorunlara neden olabilir. Balık burçları, uzun süredir görmedikleri arkadaşlarıyla iletişime geçmek isteyebilir. Geçmişe duyduğunuz özlem artmaya başlıyor. Lakin, geçmişe takılıp şimdiki zamanı unutmamalısınız.

22 Aralık 2019 Pazar KOÇ Burç Yorumu:Bugün düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Özellikle maddi konulara odaklaşmanız sayesinde bazı problemlerinizi rahatlıkla çözüyorsunuz. Uzun süredir beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Yönetici gezegeniniz para evinizi olumlu etkilerken, sabit gelirlerinizi genişletecek projeler peşinde olacaksınız.22 Aralık 2019 Pazar BOĞA Burç Yorumu:Sevginizi paylaşma konusunda oldukça iyi niyetli davranıyorsunuz. Partnerinizle birlikte fikir alış verişi yapacak, bazı konularda ortak platform oluşturacaksınız. Düşüncelerinizi özgürce ortaya koyduğunuz zaman, çok daha başarılı olabiliyorsunuz. Bugün, zihinsel aktiviteniz çok yüksek. Kendinize güveniyorsunuz.22 Aralık 2019 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:Duygusal konularda, ailenizin üzerinizde bazı baskıcı davranışlarını hissedebileceğiniz bir gün içindesiniz. Onların haklı olabileceğini unutmamalı ve görüşlerine saygı göstermelisiniz. Eski anılarınızın yeniden gündeme geleceğini düşünerek canınız sıkılmasın. Bazı şeyleri artık düşünmek istemiyorsunuz. Olaylar gittikçe yön değiştiriyor.22 Aralık 2019 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:Çevresel koşullarınızı yeniden biçimlendirmek sizin elinizde. Güçsüz kişilerden nefret ettiğiniz için hedeflerinizi yüksek tutuyorsunuz. Bugün, olayları kendi açınızdan değerlendirme amacı içindesiniz. Maddesel isteklerinizde çok fazla bir artış var.Harcamalarınız konusunda temkinli olmaya özen gösteriyorsunuz.22 Aralık 2019 Pazar ASLAN Burç Yorumu:Birlikte çalıştığınız kişilerden bazı maddi talepleriniz olabilir. Çalışmalarınızın karşılığı olarak kendinize bu hakkın verilmesini istiyorsunuz. Bugün kendinizin bazı farklı değerleri olduğuna inanabilir ve olayların gelişimini bu özelliklerinize göre şekillendirebilirsiniz. Değişiklik size iyi gelecektir.22 Aralık 2019 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:Partnerinizin davranışlarından çok çabuk etkileniyorsunuz. Bazı olaylar hakkında düşüncelerinizi söylemek istiyorsanız, uygun bir zamanı beklemelisiniz. Onun sizin fikirlerinizi benimsemesi kolay olmayacaktır. Güven konusun çok önemli olduğunu anlatmak için zamana ihtiyacınız olacaktır. Olayları abartmamalısınız.22 Aralık 2019 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:Detaylar ve inceliklerin gündeme gelmesi biraz da sizin tarzınızı ortaya koyuyor. Gelişi güzel işlere tahammülünüz yok. Bazı geçmiş tecrübelerinizin yapacağınız işlere olan katkısını yok saymamalısınız. Bugün, kendinizi çok daha dingin ve algılama gücünüzün yüksek olduğunu hissedebiliyorsunuz. Paylaşımlarınızda alçak gönüllü olmalısınız.22 Aralık 2019 Pazar AKREP Burç Yorumu:

Balkon ve Mutfak Konforu İçin İpuçları Balkon ve Mutfak Konforu İçin İpuçları


Bugün, grup çalışmalarına yatkın bir gününüzdesiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz bir çok konu ilginizi çekebilir ve motivasyonunuzu hangi konudan yana kullanacağınızı şaşırabilirsiniz. Küçük detaylardan yola çıkıp birçok konunun özüne girebiliyorsunuz. Teşhislerinizde yanılmayacaksınız.22 Aralık 2019 Pazar YAY Burç Yorumu:Gücünüzün farkındasınız ve yapacağınız işlere planlı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Dürüstlük kavramını en iyi uygulayıcılarından biri olarak çevrenizi yargılamanız normal. Olaylara farklı açılardan yorum getirmeniz sizi farklı kılarken, partnerinizin de sizinle aynı fikirde olmasını istiyorsunuz. Duygusal konularda hassas bir gündesiniz.22 Aralık 2019 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:Sabrınız ve gücünüzü ilişkilerinize yansıtmayı iyi biliyor ve karşı taraftan da aynı şeyi bekliyorsunuz. Bugün, Ay'ın bulunduğu konum, iş ilişkilerinizde iyi niyetli yaklaşımlarınızın karşılığını göreceğinizi gösteriyor. Amaçlarınızdan vazgeçmemelisiniz. Sizi zorlayanlar karşısında, diretme gücünüzü kullanmalısınız.22 Aralık 2019 Pazar KOVA Burç Yorumu:Bugün duygusal ilişkilerinize yeni bir boyut getirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı güçlü aşk duygularınızla birleştireceksiniz. Partnerinizle birlikte soyut olaylara yöneleceksiniz. Kişisel gelişiminizin size sağlayacağı avantajlar konusunda şüpheniz olmasın. Olayları hızlı bir şekilde irdeliyor olmanız, olağan olayları çabuklaştıracak.22 Aralık 2019 Pazar BALIK Burç Yorumu:Birlikte çalıştığınız kişilere iyi niyetli yaklaşmanız gözden kaçmıyor. Onlarla aranızda önlenemeyen bir duygusallık mevcut. Bazı iş arkadaşlarınıza çok daha farklı yaklaşmanız, dedikoduların oluşmasına neden olabilir. Karşı cins üzerinde etkilerinizin yoğun olduğu bir gün. Birçok şeyi kendi çabanızla gerçekleştireceksiniz.