22 Nisan Burç yorumları! 22 Nisan 2021 Perşembe günlük burç ve astroloji yorumu! 22 Nisan perşembe günü günlük burçlar ne diyor? Sizler için 22 Nisan burç yorumlarını derledik! 22 Nisan perşembe burçlar ne diyor?

Astroloji uzmanları tarafından günlük burç yorumları açıklanmaya devam ediyor. Peki, 22 Nisan burç yorumlarına göre aşk, sağlık ve para alanlarında neler yaşanacak? Merkür’ün Boğa burcuna geçişinin etkileri neler olacak? Ay’ın Aslan burcuna geçişi aşk ve ilişkiler alanını nasıl etkileyecek? İşte detaylar…

22 Nisan Burç yorumları!

Nisan ayının son haftasında gezegenler arasındaki etkileşim çoğalmaya başladı. Ay, Aslan burcuna geçiş yaptı. Haftanın teması Aslan burcunun özelliklerine göre belirlenecek. Buna ek olarak Merkür’de artık Boğa burcunda yer almaya başlayacak. Yönetici gezegeni olduğu Boğa burcunda bulunan Venüs ile kontak hareketler içerisinde yer alacak. Merkür ve Venüs kontağının etkilerini hafta boyunca hissetmeye devam edeceğiz. Zihinsel olarak kafanızı toparlamakta güçlük çekebilirsiniz. Tembellik hakkının kullanılmak isteneceği bu süreçte işlerinizi erteleme planları yapabilirsiniz. Dikkat eksikliği problemi pek çok sorunu beraberinde getirecektir. Hayattan aldığınız keyif ve mutluluğu sorgulama eğilimi içerisinde yer alabilirsiniz. Özellikle ilişkiler cephesinde sorunların ve tartışmaların kaçınılmaz olacağı günlerle karşı karşıya geleceksiniz. Lakin, Merkür’ün Boğa burcuna geçmesi ilişkilerdeki sadakat kavramını güçlendirici bir rol üstlenecektir. Buna paralel olarak Venüs’ünde devrede olması ile birlikte sahiplenici yönünüz açığa çıkacaktır. Düzeninizi korumak isteyeceksiniz. Bu yüzden yeniliklere karşı önyargılı bir yaklaşıma yönelebilirsiniz. Merkür, aynı zamanda inatçı yapınızın açığa çıkmasına da neden olacaktır. Empati, anlayış ve hassasiyet yönünden güçlü bir süreç yaşansa dahi çoğu olayda inatçı davranabilirsiniz. Kişisel isteklerin hayata geçirilmesi için yoğun bir çaba gösterebilirsiniz. Bu durum hem psikolojik hem de duygusal açıdan kırılmalar yaşamanıza neden olabilir. Enerjinizin düştüğünü hissedeceğiniz için hiçbir şey yapmak istemeyebilirsiniz. Biraz geri plana çekilerek olaylara ve kişilere uzaktan bakmak isteyebilirsiniz. Öte yandan sorgulayıcı yönünüz gelişeceği için küçük detayları fark etmenizde kolay bir hale gelecektir. Güneş’in Boğa burcuna ilerlemesi hayatınızdaki değişim hareketinin güçlenmesine yardımcı olacaktır. Lakin, Ay’ın Aslan burcunda olmasının etkilerini hissedeceğinizi unutmamalısınız. Sosyal hayatın, flörtlerin, alışverişin artmaya başlayacağı bu süreçte egolarınız öne çıkacaktır. Egolarınızı besleyecek insanlarla iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanların hal ve hareketlerine karşı aşırı takıntılı olabilirsiniz. Gururun öne çıkmasından dolayı küçük olaylardan büyük sonuçlar çıkarmaya meyilli olabilirsiniz. Alınganlık göstermeye başlayacağınız bu süreçte duygusal açıdan yalnız kaldığınızı hissedebilirsiniz. Lakin, Aslan temasının getireceği olumlu yönler olduğunu da söyleyebiliriz. Özellikle kariyer ve iş alanında birbirinden önemli ve hızlı gelişmelere karşı hazırlıklı olun. Hırslarınızın artmasına paralel olarak azim ve çalışkanlığınız da yükselişe geçen değerler arasında yer alacaktır. Merakla takip edilen 22 Nisan burç yorumlarını sizler için hazırladık.

22 Nisan 2021 Perşembe Burç yorumları!

Ateş grubu burçları Yay, Koç ve Aslan cephesinde kariyer odaklı gelişmelerin önemi artıyor. Verimli ve heyecanlı bir süreç içerisine giren Aslan burçları kontrolü ellerinde tutmak için daha çok çaba gösterebilir. Gerektiğinden fazla riskli hamlelerde bulunma isteğinin artacağı bu süreçte duygularınızı bastırmakta zorlanabilirsiniz. Heyecan ve adrenaline olan ihtiyacın artması kazaların ortaya çıkmasına neden olabilir. Özellikle küçük kazalara, aksaklıklara karşı sabırlı olmanız gerekebilir. Yay burçlarının aile bireyleriyle arasındaki sorunları geçmişte bırakma istekleri baskın olarak hissedilecektir. Hayatlarında yeni ve temiz bir sayfa açmak adına kırgınlıkları unutma eğilimi içerisine girebilirler. Sosyal hayatlarındaki canlılıkta enerjilerinin artmasına yardımcı olacaktır. Hava grubu burçları İkizler, Kova ve Terazi açısından ise sosyal ilişkilerin öne çıkacağı bir gün olacaktır. Yakın arkadaşlarınızla aranızdaki çatışmaları sonlandırmak için ufak tefek sürprizler içerisinde yer alabilirsiniz. Hayatın olumlu yönlerine odaklanma isteğinizin artması neşenizi yerine getirecektir. Parasal konularda harcamalarınıza dikkat etmeye özen göstermelisiniz.

22 Nisan 2021 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Bugün Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. İlişkinizde yenilenmeler söz konusu. Duygularınız canlanıyor ve partnerinizle daha uyumlu bir birliktelik paylaşmak istiyorsunuz. Eğer aranızda bir problem varsa, nedenlerini çözmek için uygun bir gün. Düşüncelerinizi birbirinize daha rahat bir şekilde aktaracaksınız Renkli ve hoş bir zaman geçirebilirsiniz.

22 Nisan 2021 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:

Bugün çalışma hayatınızda ilgili olumlu gelişmeler gündeme gelecek. Birlikte ortak iş yaptığınız kişilerin özel sorunları ortaya çıkarıp dostluk paylaşımları içinde olacaksınız. Kendinizi enerjik ve olumlu hissediyorsunuz. Çekici yönlerinizle çevrenizde güzel bir hava estiriyorsunuz. İştahınızı artabilir dikkatli olun.

22 Nisan 2021 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:

Aşkla ilgili duygularınız dorukta seyredecektir. Partnerinizle uzun süredir yakalayamadığınız dostluğu ve arkadaşlığı kurabilir, birlikte hafta sonu planları yapabilirsiniz. Çocukları olan İkizler için bol faaliyetli bir gün. Hareketli bir gün geçirecekler fakat, gün sonunda yorulmanın keyfini dostlarıyla bir araya gelerek çıkarabilirler.

22 Nisan 2021 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:

Bugün, evinizle ilgili olumlu değişimler söz konusu. Ay'ın kendi evinde olması, sizi daha evcil ve sevdiklerine bağlı bir kişi yapıyor. Evinizde dostlarınızı ve arkadaşlarınızı ağırlayabilir, onlarla birlikte ortak aktivitelerin planlarını yapabilirsiniz. İçinizdeki coşkuları çevrenizle paylaşmak isteyeceksiniz. Kilo problemlerine dikkat edin.

22 Nisan 2021 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:

Başarı sizin için çok önemli bir duygu ve bugün, çevresel ilişkilerinizde aynı enerjiyi görmek istiyorsunuz. Kişisel dengelerin çok önemli olduğunu bildiğiniz için yakın dostlarınızın fazla fevri olanlarından sakınmak isteyebilirsiniz. Bugün başlatacağınız çalışmalar daha sonra yaşamınızın bir parçası haline gelecektir.

22 Nisan 2021 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:

Maddi güven ihtiyacı içinde olduğunuz için, kişisel yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içinde olacaksınız. Bugün, her türlü olanaklarınızı kullanabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Partnerinizle aynı düşünce içinde ve ortak bir paylaşım içindesiniz. Yaşam kalitenizin önemli olduğunu vurgulayacak işler peşindesiniz.

22 Nisan 2021 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:

Ay burcunuzda ilerlerken duygusal yaşantınızda önemli gelişmeler söz konusu olacak. Bugün fiziksel anlamda kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. İnce ve nazik davranışlarınızla çevrenizde iyi bir etki bırakarak yardım sever duygularınızla iyi bir örnek teşkil edeceksiniz. Estetik duygularınız ve güzelliklere olan ilginiz artıyor.

22 Nisan 2021 Perşembe AKREP Burç Yorumu:

Bugün, kendinizi huzursuz ve tedirgin hissedebilirsiniz. Planladığınız çalışmaların engellere takılmasından rahatsız olabilirsiniz. Dengelerinizi koruma konusunda zorlanabilirsiniz. Değişik düşünceler içinde bocalayacağınız bir gün. Hayal gücünüzü yüksek tutmanız, sizi yeni bir araştırma platformu oluşturmanızı sağlayacak.

22 Nisan 2021 Perşembe YAY Burç Yorumu:

Enerjinizi daha da güçlü hissedeceğiniz bir gün. Sosyal ilişkilerinizin canlanması söz konusu. Bugün, yeni kişilerle tanışabilir veya özel dostlarında birlikte alışverişe çıkabilirsiniz. Motivasyonunuzu güçlü kılmak istiyorsanız, çevresel ilişkilerinizi yoğun ve pozitif tutmalısınız. Boğaz bölgenizi korumalısınız. Mevsim hastalıkları kapınızda.

22 Nisan 2021 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:

Düşündüğünüz her şeyi yaşama geçirme konusunda üstün bir çaba sarf ediyorsunuz. Hırslarınızı dengelemek zorunda kalabilirsiniz. Yaşamınızı ince detaylar üzerinde kurmak istediğiniz için düşüncelerinizi açıklarken, hiç kimseyi kırmak istemiyorsunuz. Bugün, politik davranarak çevrenizi daha kolay etki altına alabilirsiniz.

22 Nisan 2021 Perşembe KOVA Burç Yorumu:

İdeallerinizi ortaya çıkaracak bir hareketlenme söz konusu. Bir çok kombinasyon fikirler, birbirini tetikleyerek ilginç tablolarla ortaya çıkacak. Özellikle ilgilendiğiniz konularla ilgili yeni düşüncelerin gündem kazanması, girişimci yapınızı daha da belirginleştirecek. Yolculuklarınız söz konusu. Kararlarınızda ısrarcı davranacaksınız.

22 Nisan 2021 Perşembe BALIK Burç Yorumu:

Enerjik yönlerinizin ortaya çıkmasıyla, farklı şeyler yapmak istiyor ve sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin ortak paylaşımlarına ihtiyaç duyuyorsunuz. Haksızlıklar karşısında kişisel tavırlarınız çok önemli olacak. Detayların ön plana çıkmasıyla, kendinizi yenilemek istiyor ve kazançlarınızı arttırma konusunda, taviz vermek istemiyorsunuz.