Kanal D'nin ekranların en kaliteli işi olmasına rağmen dram sever Türk izleyicisi tarafından reyting kurbanı olan Hekimoğlu dijital platformu da yalan oldu! Dizi final yaparken dizinin Emre'si Aytaç Şaşmaz yeni diziyle anlaştı bile! Baht Oyunu dizisinin b

Ekranların en kaliteli işi olmasına rağmen final yapan Hekimoğlu dizisinden kötü haber geldi. Dizi final yaparken kadro dağılmaya başladı. Hakkında dijitale geçeceği yönünde iddialar olan Hekimoğlu'ndan kara haber Aytaç Şaşmaz'ın yeni dizi projesi ile duyuldu.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

ABD yapımı ödüllü House uyarlaması Hekimoğlu dizisi mafya ve acıtasyon sever Türk izleyicisinin reyting kurbanı olarak ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Dizi finalini hüzünle ve sinirle karşılayan Hekimoğlu hayranları dijital platform haberi ile umutlanmıştı. Ancak Aytaç Şaşmaz'ın yeni dizi projesi ile kara haber tez duyuldu!

Hekimoğlu dizisinin Emre'si Aytaç Şaşmaz yeni diziyle anlaştı. Kanal D'nin Baht Oyunu dizisinde Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel ile anlaşıldı. Böylelikle Hekimoğlu dijital projesi de onaylanmadığı öğrenildi. 

Hekimoğlu dizisi olurda dijitale uyarlanırsa Emre'yi yeni birinin oynaması gerekecek. Çünkü orjinal dizide Emre karakteri dizinin ilerleyen sezonları için önemli bir yere hakim. Ancak zaten orjinalinde Ateş'in ekibinin dağılmasıyla Dolapdere, Emre ve Zeynep'in rolleri bir süreliğine azalacaktı. Türk oyuncuların böyle bir durumu kabul etmeyeceği en büyük korkulardan biriydi. Sanırızı o korkuda gerçekleşti. Aytaç Şaşmaz kendisine gelen dizi teklifini kabul ederek Hekimoğlu maceresını kafasında bitirdi.