22 Nisan 2022 Yarın eczaneler açık mı kapalı mı? 22 Nisan eczaneler çalışıyor mu? 22 Nisan Cuma günü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi olduğu için eczanelerin çalışıp çalışmadığı merak ediliyor. Yarın yarım gün tatil mi sorusunun yanıtı da yoğun bir şekilde Aramayacağım da araştırıyor. Peki, 22 Nisan Cuma yarın eczaneler açık mı? 22 Nisan Cuma eczaneler çalışıyor mu?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde Herkes yarın tatil mi, Yarım gün mü sorusunun yanıtını merak ediyor. 22 Nisan Cuma günü eczanelerin durumu da araştırılıyor. Peki 22 Nisan Cuma yarın eczaneler açık mı kapalı mı? 22 Nisan Cuma eczaneler çalışıyor mu? 22 Nisan Cuma Hastaneler, sağlık ocakları açık mı?

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

22 Nisan 2022 Cuma eczaneler açık mı, çalışıyor mu?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde 22 Nisan Yarım gün mü tatil mi sorusuna yanıt aranıyor. 22 Nisan günü resmi tatil değil bu nedenle eczaneler, hastaneler, sağlık ocakları tam gün çalışıyor.

22 Nisan resmi tatil mi?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resmi tatil ancak bu yıl Cumartesi gününe denk geliyor. Hafta sonuna denk geldiği için tatil olarak kabul edilmeyecek. 22 Nisan Cuma günü ise resmi tatil değildir resmi kurumlar ve okullar çalışmaya devam edecek.